Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Grci su nadigrali i njih i sve ekipe u nokaut fazi. Nadigrali i izdominirali, nije to bio nikakav autobus ali jeste ogromna frustracija svih ostalih sto im ne mogu nista.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

fudbal nije matematika, nema tu sabiranja

 

više vredi jedan volej marka van bastena u minhenu ili panenka u beogradu nego grčka titula u portugaliji

 

ko to ne razume, ne razume ni fudbal

 

Pa dobro, sva tri su titule i tacno je da vise vredi ona koja je spektakularnija.

Link to comment

Koga god da računamo u top selekcije, a tu jedan deo čini faktografija, a drugi je stvar ukusa, ostaje činjenica da mi za 25+ godina imamo ukupno jednu pobedu protiv top ekipa, čak i ako proširimo spisak na Belgiju i Hrvatsku npr. Prejadno. 

Link to comment

Do sedamdesetih nije nista mnogo bolje, Spanija majstorica, pa velika takmicenja - nereseno sa prvakom sveta Brazilom, Spanija 2:1 i Nemacka 2010. 

Piksi je dao 5 golova velikim ekipama, dva Spaniji, dva Francuskoj i jedan Nemcima, eto da se kaze da mu je Portugal licno neka druga liga pa nek prenese na igrace.

  • +1 1
Link to comment

Meni to sa Grcima I dalje nije jasno. Kako recimo mi nikada nismo uzeli (dobro, bilo je ono finale protiv Italije), a Imamo uvek dosta bolji tim od njih. Plus da niko nije mogao da resi onaj njihov bunker. Ljudi su imali 4-5 suteva po mecu. Ne ponovilo se. Kapiram da odigras jedmu tvrdu utakmicu, no da te toliko hoce iz meca u mec mi je neverovatno.

  • +1 1
Link to comment

Nista ih nije "htelo", drzali su sve meceve pod kontrolom i to na sredini terena. Nisu igrali bunker, cak ni zonu, vec covek na coveka sa liberom sto je bila skroz zaboravljena taktika. Odgovor je prost, na klupi su imali genijalca (ali pravog) i to Nemca (vazan detalj). :) 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

Da sredina je tu bila najcvrsca. Onaj Zagorakis je odigrao kao mix Jens Jeremisa i Modrica... Ostali su isto dobro krljali sa jednostavnim napadima.

 

16014080115f738c0b52e35.jpg

  • Haha 4
Link to comment
59 minutes ago, Miljenko said:

Meni to sa Grcima I dalje nije jasno. Kako recimo mi nikada nismo uzeli (dobro, bilo je ono finale protiv Italije), a Imamo uvek dosta bolji tim od njih. Plus da niko nije mogao da resi onaj njihov bunker. Ljudi su imali 4-5 suteva po mecu. 

Pa i njihovi protivnici su imali po 4-5 suteva po mecu. Francuska,Ceska i Portugal zajedno nisu imali vise od tri100% sanse na tekmi. Inace kolka je bila tad kvota da Grcka osvaja Euro. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...