Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

14 minutes ago, mlatko said:

Nema šanse onda, možda 15% ako usere žreb i poklope se kockice. Mislio sam standardni dvomeč baraž se igra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Veca je verovatnoca da budemo prvi u grupi nego da prodjemo baraz u kome ni ne znamo ko su moguci protivnici.  Igramo protiv dve reprezentacije od kojih smo dosta jaci, Azeri i Luksmburg.  Trecu utakmicu gostujemo protiv favoriota.  To treba da iskoristimo i iznenadimo ih.

Edited by Dimitrije
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

42 minutes ago, Nikodije said:

 

Nego, vidiš da Tadić, SMS i Đuričić mogu da funkcionišu skupa, drago mi je što me Pixy poslušao  :)

 

Pa, videli smo kako je funkcionisalo.:laugh:

Link to comment
Veca je verovatnoca da budemo prvi u grupi nego da prodjemo baraz u kome ni ne znamo ko su moguci protivnici.  Igramo protiv dve reprezentacije od kojih smo dosta jaci, Azeri i Luksmburg.  Trecu utakmicu gostujemo protiv favoriota.  To treba da iskoristimo i iznenadimo ih.
Pa da, ali ovakav razvoj situacije ne ide tome u prilog. Jeste da nije mnogo promenjeno od juče i da momci imaju još sve u svojim rukama ali problem je što im se odseku noge kad ne treba.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Pa da, ali ovakav razvoj situacije ne ide tome u prilog. Jeste da nije mnogo promenjeno od juče i da momci imaju još sve u svojim rukama ali problem je što im se odseku noge kad ne treba.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Ne mislim da je to ni do kakvog odsecanja nogu. Mi smo u Beogradu visili sat vremena protiv istih ovih Iraca na pocetku kvalifikacija i pobedili smo na ludilo Mitrovica, u odnosu na tu utakmicu (koju smo dobili) ova veceras (koju nismo dobili) je sa stanovista nase igre bila spejs satl. Napredovali smo dosta u igri i igramo sa mnogo vise samopouzdanja (mozda i previse) u odnosu na pocetak kvalifikacija. Te iste Irce je Portugal pre jedva nekoliko dana pobedimo kuci golom u 138. minutu utakmice uz obilatu gurku sudije a mi smo ih rastavili od zivota na njihovom terenu i pobedili bismo ubedljivo da nismo odigrali jednu od onih utakmica na kojima kako god sutnes pogodis golmana.

 

Ne treba sad naricati, povlaciti mitske paralele sa nekim nasim navodnim mentalitetom i zagovarati neku muslinstinu jer "mi drugacije ne mozemo da se kvalifikujemo". Igramo dobro i igramo lep fudbal, ako protivnici u grupi ili barazu budu bolji srecno im bilo na svetskom prvenstvu. Srecno smo izukli bod protiv Portugala, nesrecno smo izgubili dva od Irske, sve je to normalno u fudbalu.

  • +1 3
Link to comment

Ja "odsecanje nogu" zovem panično izbacivanje SMS-a iz šesnaesterca kao i neefikasnost u napadu. Vide se velike slabosti u igri (da ne spominjem centar terena jer tek tamo ništa ne rezumem ko šta gde igra) uprkos pobedama. Jeste (i) to fudbal ali nije sve u tehnici i taktici, ima nešto i u potkovanosti tima. Kamo sreće da Piksi izdrži da uradi nešto na duže staze.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni je ova utakmica bukvalno definicija onoga "jebiga, steta, idemo dalje". Odvalili ih, izmasili se, primili preglup gol, sta sad. Ovo je miljama daleko od Tumbinog sterilnog antifudbala. Ekipa izgleda mnogo bolje nego na pocetku kvalifikacija, svi ce zeleti da nas izbegnu ako i udjemo u baraz.

  • +1 3
Link to comment

Ja sam zato I batalio da gledam reprezentaciju. Imas recimo za dve klase bolji tim (posebno napred) I odigras 1-1. Ne znam sta je gore, ono pre kada je igrao sklepan tim, koji je I sanse tesko pravio ili ovo masenje prilika kao na traci.

Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Ja sam zato I batalio da gledam reprezentaciju. Imas recimo za dve klase bolji tim (posebno napred) I odigras 1-1. Ne znam sta je gore, ono pre kada je igrao sklepan tim, koji je I sanse tesko pravio ili ovo masenje prilika kao na traci.

 

Apsolutno svi znamo sta je gore, to prvo. Stvarno mi nije jasno cime ste toliko nezadovoljni osim rezultatom. Ispromasivao se danas najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije, taj nije postao najbolji strelac u istoriji zato sto je mnogo i cesto promasivao. Desava se, jebi ga. OK, ako si prestao da gledas to je tvoja stvar, da nisi prestao da gledas video bi da igramo lep i moderan fudbal. Bice jos ovakvih utakmica, bice i nezasluzenih pobeda, nije to ekskluziva za srpsku reprezentaciju. Ono sto jeste ekskluziva je nase kukanje, naricanje i jebavanje majke treneru i igracima kad ne pobedimo utakmicu sa koje smo unapred upisali tri boda i padanje u letargiju kad se to desi. Odu Francuzi u Bosnu i jedva nekako izvuku neresen rezultat, da mi imamo takve igrace i uradimo nesto slicno prestali bismo da igramo fudbal od muke.

Link to comment
27 minutes ago, harper said:

 

Apsolutno svi znamo sta je gore, to prvo. Stvarno mi nije jasno cime ste toliko nezadovoljni osim rezultatom. Ispromasivao se danas najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije, taj nije postao najbolji strelac u istoriji zato sto je mnogo i cesto promasivao. Desava se, jebi ga. OK, ako si prestao da gledas to je tvoja stvar, da nisi prestao da gledas video bi da igramo lep i moderan fudbal. Bice jos ovakvih utakmica, bice i nezasluzenih pobeda, nije to ekskluziva za srpsku reprezentaciju. Ono sto jeste ekskluziva je nase kukanje, naricanje i jebavanje majke treneru i igracima kad ne pobedimo utakmicu sa koje smo unapred upisali tri boda i padanje u letargiju kad se to desi. Odu Francuzi u Bosnu i jedva nekako izvuku neresen rezultat, da mi imamo takve igrace i uradimo nesto slicno prestali bismo da igramo fudbal od muke.

Ehh ne znas ti naseg Miljenka,on bi kaznio timove koji ne daju bar tri gola na mecu. :D 

Inace valjalo bi da danas Grci i Severni Irci uzmu koji bod svojim protivnicima u suprotnom odose u baraz i Spanci i Italijani.

 

  • Haha 1
Link to comment

Večeras su presudile najmanje dve stvari: olako odricanje FSS i samog Stojkovića od Uroša Đurđevića koji bi ga izvesno munuo za razliku od debelog Jovića i nespremnog Mitra, mada je to manji propust; mnogo veći propust je neuparivanje Zdjelara sa Pavlovićem i Milenkovićem jer se poznaju i imaju zajedničke automatizme. Nije bio lud Osim što je forsirao Jozića i Hadžibegića, realno slabije od npr.Najdovskog i Petrića, ali uigranije. Ako već na svakoj utakmici primiš gol, a forsiraš 3-5-2, onda stavi prst na čelo i zajebi Veljkovića koji povremeno svrati u Pazovu iz Nemačke i daj te koji su spojili nekoliko sezona zajedno.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, pantelia said:

Meni je ova utakmica bukvalno definicija onoga "jebiga, steta, idemo dalje". Odvalili ih, izmasili se, primili preglup gol, sta sad. Ovo je miljama daleko od Tumbinog sterilnog antifudbala. Ekipa izgleda mnogo bolje nego na pocetku kvalifikacija, svi ce zeleti da nas izbegnu ako i udjemo u baraz.

 

Tumbi se svašta može zamjeriti ali sterilnost fudbala ne spada u tu kategoriju. On je zapravo postavio ovaj model a Piksi ga je samo unapredio.

 

Na stranu ovo od sinoć, imam neki pozitivan utisak u vezi sa ovim timom. Vidjećemo.

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Hamlet Strašni said:

Aman ljudi, kakav poraz od Luksemburga, šta vam je

Mi smo odigrali nerešeno sa Irskom koja nije pobedila takmičarsku utakmicu više od dve godine. Luksemburg ih je pobedio u gostima.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, April said:

Večeras su presudile najmanje dve stvari: olako odricanje FSS i samog Stojkovića od Uroša Đurđevića koji bi ga izvesno munuo za razliku od debelog Jovića i nespremnog Mitra, mada je to manji propust; mnogo veći propust je neuparivanje Zdjelara sa Pavlovićem i Milenkovićem jer se poznaju i imaju zajedničke automatizme. Nije bio lud Osim što je forsirao Jozića i Hadžibegića, realno slabije od npr.Najdovskog i Petrića, ali uigranije. Ako već na svakoj utakmici primiš gol, a forsiraš 3-5-2, onda stavi prst na čelo i zajebi Veljkovića koji povremeno svrati u Pazovu iz Nemačke i daj te koji su spojili nekoliko sezona zajedno.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

Ja bih dodao i neobjašnjivu tvrdoglavost selektora oko neslušanja saveta svog prezimenjaka da pozove Jojića i Lazara Markovića umesto Tadića i Đuričića, takođe zbog automatizama. Ali, očigledno je da se radi o klubaštvu. 

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, čekmeže said:

Mi smo odigrali nerešeno sa Irskom koja nije pobedila takmičarsku utakmicu više od dve godine. Luksemburg ih je pobedio u gostima.

 

a jbg, nije li ta ista Irska vodila u Portugalu do poslednjeg minuta. nisu oni krš, a nismo ni mi svetski prvaci, niti apsolutni favoriti protiv njih u gostima. ni kući ih nismo lako dobili.

 

druga je stvar što smo juče zaista mogli da ponesemo sva tri boda, pa nam ostaje da se nerviramo samo. mogli smo, ali nismo. ništa. idemo dalje.

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, arheolog1981 said:

Svaki bod je bitan, šteta za ovaj remi. Prvih 6 najbolje drugoplasiranih će biti domaćin polufinala a za finale se izvlači žreb. Ako neko ne zna propozicije, žrebaju se tri grupe po 4 tima, igra se polufinale i finale na jednu dobijenu i samo pobednik iz tog kruga od 4 ide na SP. Dakle prolaz iz baraža imaju tri tima.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

nema ukrstanja ili e ukrstaju sa drugim grupama u 1/2? kako ovo funkcionise?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...