Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts



  Da pobedimo Luksemburg pa da igraci vrate ono sto su duzni u Portugalu. Ako ne uspeju igracemo baraz i to je to.



Srbija ako izgubi u Luxembourgu "ide" na +2 tako da (pošto je očekivano da će obe izgubiti u Porugalu) njihova utakmica manje znači +1 poen... ako Azeri ne pokupe bod(ove) iz Beograda. Mračim, da ali to je ono što najbolje znam(o)

Por - 21
Lux - 15
Srb - 14

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Aman ljudi, kakav poraz od Luksemburga, šta vam je

Mlatko je odlucio da kopira Renneja iz tenisa. Najgore mracenje a onda zveknemo Portugal i odemo u Qatar. :D

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, aram said:

Ja sad gledam, pa mi u baražu imamo šansi da dobijemo nekog iz grupe D, ko god bio, i Škotsku. Ostalo smo ćao zdravo.

 

Svajcarska, Ukrajina/Finska, Ceska/Vels, Skotska, Norveska/Turska, Rusija, Poljska, Rumunija. Potpisao bih da na dve utakmice izbacujemo bilo koju reprezentaciju sa spiska. Problem je faktor jedne utakmice i Spanija koja je jako blizu da zavrsi druga. Srecom, mi idemo direktno pa nas se to ne tice mnogo.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, harper said:

 

Mi smo se opredelili za ovaj pristup i vise igraca u odbrani i nemamo od ovog sto je istrcalo veceras, zamenjeni su igraci koji su se najvise potrosili. Nista ovde nije bilo pogresno osim realizacije i povremenog samoisticanja pojedinih igraca u spicu, odigrali smo utakmicu za 5:0. To sto se zavrsilo 1:1 se povremeno desava u fudbalu. Najbolje je sad da izmisljamo toplu vodu o tome sta je sve Piksi pogresno uradio a gledali smo svi utakmicu. Samo Vlahovic je u prvih 15 minuta drugog poluvremena prodao cetiri lopte ispred irskog sesnaesterca, Mitrovic dva puta umesto da doda ulazi u neke sumanute pokusaje driblinga u dva igraca, Kostic sutira u golmana iz mrtvog ugla a ima tri igraca same ispred gola, Mitrovic skida loptu Jovicu ispred nosa i promasuje cistu loptu na Jovicevu asistenciju, umesto toga sutira irskog stopera u cevanicu. Cak je i Tadic uspeo jednom da ispali Djuricica dodajuci mu loptu u dva irska igraca umesto da sutne ili trazi nekog od napadaca u sredini. Na kraju smo dali sami sebi gol na najbizarniji moguci nacin, tri igraca se deru SMS-u da pusti loptu Rajkovicu a on iz panike napucava Milenkovica i dajemo auto-gol.

 

Jednostavno se desavaju ovakve utakmice kad igraci naprave gomilu glupih odluka u seriji. Mitrovic i Vlahovic su bili ubedljivo najgori veceras a da ih nije stavio i da se ovako zavrsilo svi bi mu jebali majku. Jos na poluvremenu sam napisao da je Mitrovic veceras delovao kao da mu je potreban odmor, nekoliko puta je reagovao ispred gola kao amater. Vlahovic se posvadjao sa sudijom i iznervirao posle pet minuta utakmice, kao da je retardiran. Nismo pobedili, idemo dalje. Da pobedimo Luksemburg pa da igraci vrate ono sto su duzni u Portugalu. Ako ne uspeju igracemo baraz i to je to.

 

Meni se dopada kako igramo i poslednja stvar koju sada treba da uradimo je da se popnemo na grbacu igracima (sto ce mediji uraditi kao da gledam) i Piksiju. Nista se nije promenilo zbog ovog gola, i da je ostalo 1:0 morali bismo da pobedimo Portugalce tamo za prvo mesto.

 

Nego, vidiš da Tadić, SMS i Đuričić mogu da funkcionišu skupa, drago mi je što me Pixy poslušao  :)

Link to comment

Nije kritika Piksija.  On zeli da promovise ofanzivan fudbal i to je dobro.  Medjutim, nas tim ima slabu odbranu i ako nije u stanju da postigne vise od jednog ili dva gola, vrlo verovatno ce toliko i da primi, cak i kada igra protiv dunstera kakav je irski tim.  Od desetorice igraca u polju, samo stoperi i Gudelj umeju da igraju defanzivno.  Dodatni problem je sto igrmo sa trojcom stopera, bez bekova.  Na zalost, mi nemamo dovoljno dobre bekove da mozemo da se oslonimo na igru sa dvojcom stopera.  Zbog toga, kada je rezultat gol razlike za nas a blizi se kraj utakmice, treba da krilne napadace zameni igracima koji umeju da igraju defanzivu (Ristic, npr.) i tako smanji sanse da dodje do katastrofe kao veceras.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Nego, vidiš da Tadić, SMS i Đuričić mogu da funkcionišu skupa, drago mi je što me Pixy poslušao  :)

Ako te bude Piksi i dalje slusao nema nista od Qatara :D

Link to comment

Svaki bod je bitan, šteta za ovaj remi. Prvih 6 najbolje drugoplasiranih će biti domaćin polufinala a za finale se izvlači žreb. Ako neko ne zna propozicije, žrebaju se tri grupe po 4 tima, igra se polufinale i finale na jednu dobijenu i samo pobednik iz tog kruga od 4 ide na SP. Dakle prolaz iz baraža imaju tri tima.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Ako te bude Piksi i dalje slusao nema nista od Qatara :D

 

Nema veze, posle xy godina gledam reprezentaciju sa uživanjem i više gledam nego što prčkam po telefonu dok traje utakmica. To je poslednji put bilo tako još pre pojave mobilnih telefona. A ja sam siguran da će nam se ovakav pristup vratiti. Ako ne u Portugalu onda u baražu.

  • +1 2
Link to comment

Portugal 3 dana pre utakmice sa nama gostuje Irskoj dok smo mi slobodni taj termin. Da smo ovo dobili bili bi u dobroj situaciji da nam tamo odgovara i bod ali ipak je ovo fudbalska reprezentacija Srbije. Luzeraj nece iz nje pa dzaba.

Link to comment

Kad smo kod vraćanja, u principu se krug zatvorio, Portugalcima protiv Irske za nepriznat gol u Bgdu, Ircima večeras za pomračenje u Lisabonu, a nama isto večeras za ono na Marakani. 

  • +1 2
Link to comment
Svaki bod je bitan, šteta za ovaj remi. Prvih 6 najbolje drugoplasiranih će biti domaćin polufinala a za finale se izvlači žreb. Ako neko ne zna propozicije, žrebaju se tri grupe po 4 tima, igra se polufinale i finale na jednu dobijenu i samo pobednik iz tog kruga od 4 ide na SP. Dakle prolaz iz baraža imaju tri tima.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Nema šanse onda, možda 15% ako usere žreb i poklope se kockice. Mislio sam standardni dvomeč baraž se igra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Možda su naši bili tako šeprtljavi pred irskim golom jer ih je previše bilo u završnici pa nisu mogli da se snađu  :) ulazili smo u završnicu sa 5-6 igrača, treba se snaći u toj gužvi i naći pravo rešenje. Te greške ranije nisu mogle da nam se dešavaju jer su pred protivničkim golom bili Mitar i Tadić, ostali na našoj polovini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...