Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Piksi jebale te butane paprike i čuvanje 0:1 protivu iraca.

(Man city bas pravi dobre golmane. Ovaj isti Ederson: igra s obe noge, 5 puta odličan pas šesti vec napravi protivničkom timu šansu za go)

Link to comment
Just now, Zlurad said:

Piksi jebale te butane paprike i čuvanje 0:1 protivu iraca.

(Man city bas pravi dobre golmane. Ovaj isti Ederson: igra s obe noge, 5 puta odličan pas šesti vec napravi protivničkom timu šansu za go)

 

Nije on cuvao nista, imali smo more sansi i okean mogucih prilika koje su igraci prodali zbog losih odluka ispred irskog gola.

  • +1 2
Link to comment

Nije cuvao rezultat vec su igraci ispromasivali sve sto nije trebalo da se promasi.  Zamene su mu bile ok.  Radonjic i Jovic su pravili kermez od irske odbrane a onda promasivali nemoguce. 

 

Odvratan je srpski mentalitet.  U stanju da upropasti i zasere kada je na pragu trijumfa, a zatim da sa strane slusa najgore uvrede i psovke svojih ljudi.  Ovi Irci su fudbalski dunsteri, igraju fudal koji odavno niko ne igra.  Ali im je mentalitet pozitivan i publika je iza njih i kada su najgori.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, crtamOrasi said:

Nema veze, svakako gubimo u Portugalu, do remija ne bismo stigli sigurno.

 

 

Dobijamo te talicne klosare.

 

Trebalo je dotad da bude 3:0, ali Piksijeve izmene su bile mnogo lose. Kom kurcu sluzi guzati Jovic, jos u paru s potrosenim Mitrom. Pa Lazovic umesto Kostica kad smo vec primili gol.

 

Sergejev potez jeste WTF, al najmanje nam sad treba kenjanje po njegovoj glavi. Momak se konacno etablirao u reprezentaciji, vec neko vreme dominira cistom klasom. Radije bih gledao 100 ovakvih utakmica SMS-a, nego pet minuta Maksimovica. 

Link to comment
7 minutes ago, crtamOrasi said:

Ovo smo prosuli zamenama Tadica i Djuricica. Ne znam zasto smo svesno prepustili kontrolu utakmice ovim neznalicama, trebali smo posedom da privedemo ovo kraju.

 

Tadić je večeras bio loš. Đuričić jedan od najboljih, recimo, prilično sam siguran da bismo dali drugi da je on bio u onih par situacija u kojima se našao Radonjić po ulasku.

Zapravo sam siguran da Piksi nije htio da se povlači nego je tražio taj drugi jer je znao da ćemo ga primiti prije ili kasnije. Nemamo mi taj kvalitet pozadi da možemo da se odbranimo protiv bilo koga, bukvalno.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Nije on cuvao nista, imali smo more sansi i okean mogucih prilika koje su igraci prodali zbog losih odluka ispred irskog gola.

 

Da smo imali sanse imali smo ali od negde 65. minuta smo poceli sa drvljenjem patke i pustanjem iraca da igraju a mi da igramo kontre. Nije uveo Radonjica i Jovica zato sto su super u odbrani, nego da se branimo pa da ih jurimo na kontre. Kakve crne kontre, 20 minuta pred kraj sa irskom.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...