Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

9 hours ago, Cash said:

Odlicno nam je sudio Aranda. Onaj penal nad Jugovicem 90% sudaca ne bi sviralo. A on je svirao sve po pravilu :)


Simpaticni Brko. :evilsmile:

Na svu tu dramu i tenziju, Makedonci daju gol u 93' protiv Irske, i ni krive ni duzne nas salju direktno, a decki potop. 

Sutra Lazovic crveni, zavrce Robertsonu tojas, SMS i Maksimovic 2 komada ledjima i idemo u 1/8 finala dogodine jer ne znam vise nijednog ceskog fudbalera, od onakve sile...

Link to comment
10 hours ago, Cash said:

Odlicno nam je sudio Aranda. Onaj penal nad Jugovicem 90% sudaca ne bi sviralo. A on je svirao sve po pravilu :)

 

kao sto je sve po pravilu iskljucio bergkampa. ne

Link to comment
On 10.11.2020. at 22:47, W.F.C. said:

Pa Engleze su Nemci zeznuli 96. u polufinalu...to kad je bila It's coming home himna prvenstva.

Jbt, jos onda su pevali o "30 years oh hope". :laugh:

A od tada prodje jos 30....

  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, Moća said:

I šta sada? Ko ide u izolaciju? Samo on ili svi fudbaleri?

 

ako je verovati b92-u on je odmah po dolasku testiran. znaci da nije ni bio u kontaktu sa ostalima.

bar se nadam da je tako

Link to comment
46 minutes ago, Ros said:

 

ako je verovati b92-u on je odmah po dolasku testiran. znaci da nije ni bio u kontaktu sa ostalima.

bar se nadam da je tako

Ja sam shvatio da je testiran u ponedeljak i bio negativan i da je na jutrasnjem testu bio pozitivan.

Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Ja sam shvatio da je testiran u ponedeljak i bio negativan i da je na jutrasnjem testu bio pozitivan.

 

 

Po dolasku u Srbiju u ponedeljak je redovno testiran i bio je pozitivan na Covid-19.

Milivojević je posle testa u ponedeljak ponovo tesitran u četvrtak i ponovo je bio pozitivan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...