Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

On 5.9.2020. at 0:17, kud u maglu Simoviću said:

hahaha. muslin ili antić, to ko će biti trener podjednako je bitno kao i koje će dresove nositi reprezentativci
 

predsednik, generalni sekretar i kompletno mafijaško/navijačko okruženje su devastirali fudbal u srbiji do tačke kada to više nije moguće ispraviti bez neke urgencije od spolja

 

što se svakako neće dogoditi, ili bar nije realno u ovom trenutku

 

Upadam na temu, pa videh ovaj post. Bold - sticajem okolnosti zbližio sam se sa čovekom koji je baš blizak repki, da budem konkretan, ne odvaja se od iste pa i na gostovanjima. Ispričao mi je gomilu priča iz samog centra zbivanja, neke sam misim i spomenuo ovde, ili na nekoj od tema. Za Muslina kaže da im je jebao nanu naninu, da je disciplina bila neverovatna, da nije tolerisao nikome ništa, da nije bilo z od zajebancije, da se niko za ništa nije bunio, i da naravno nije hteo da sarađuje sa Menadžerima i zato je otišao kako je otišao. 

Poenta je u drugom "pasusu", FSS je kriminalno udruženje, privatizovano kao i sve u ovoj državi, iskreno, više se potresem kada me ujede komarac nego kad Srbija od nekoga pukne u fudbalu.

  • +1 3
Link to comment

Ipak, selektor Ljubiša Tumbaković zadovoljan je viđenim na meču.

 

- Nismo primili gol i osvojili smo bod. Utakmica je bila čudna, nepredvidiva, Turska je promenila ceo sastav u odnosu na meč sa Mađarskom. Idemo ka nekim boljim stvarima, borili smo se i osvojili bod - poručio je Tumbaković

 

:covid19:

Link to comment

što besnite ovogodišnja liga nacija je beznačajno takmičenje, kroz nju neće biti moguće da se kval. na mundijal, pa ove mečeve treba gledati kao pripremne za ono što je nama važno, baraž sa vikinzima u novembru :happy:

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

što besnite ovogodišnja liga nacija je beznačajno takmičenje, kroz nju neće biti moguće da se kval. na mundijal, pa ove mečeve treba gledati kao pripremne za ono što je nama važno, baraž sa vikinzima u novembru :happy:

Mislis u oktobru. . Za 8 oktobar je zakazana sa Norveskom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...