Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, Goranz said:

Brzo će i Tumbaković pod mač... a onda napokon da zaigramo tako da zapalimo Srbiju i Beograd, visoki presing na protivnikovu zadnju štopersku liniju.

Bicemo najjaci u ruskoj dumi 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

53 minutes ago, radisa said:

Sve OK, samo je on, jbg, imao rezultat, koji Krstajaja i društvo mogu smao na TV-u da gledaju...

 

Ekipa je imala glavu, telo, rep... Svako je znao šta igra i kako igra...

 

Nije se svađao sa igračima, jedini problem je bio što čoveka od 100 miliona nečega, koji ne može da se proda iz Lacija, nije hteo da zove u tim... Velika stvar...

 

 

A zašto taj čovek iz Lacija nije igrao ove dve utakmice? Pitam jer sam neobavešten.

Link to comment
46 minutes ago, radisa said:

Sve OK, samo je on, jbg, imao rezultat, koji Krstajaja i društvo mogu smao na TV-u da gledaju...

 

Ekipa je imala glavu, telo, rep... Svako je znao šta igra i kako igra...

 

Nije se svađao sa igračima, jedini problem je bio što čoveka od 100 miliona nečega, koji ne može da se proda iz Lacija, nije hteo da zove u tim... Velika stvar...

 

 

Kakav crni glava i rep, Austrija nas zgazila u Beču, nikad lakša grupa u istoriji kvalifikacija, mahom neki prosečni Britanci koji nam tradicionalno leže. Jedva porodili pobedu protiv Gruzije kući, koja nas je odvela na SP. Dajem glavu da Muslin ne bi ni Kostariku dobio na Svetskom. Nije zvao SMS, Krstaja ne zove Luku, Ćurčić nije zvao Tadića, Loew ne zove Sanea...uvek će toga biti dok je selektorovanja. Dalje, mi stvarno ne znamo zašto je došlo do kurcšlusa i ubeđen sam da tu nijedna strana nije naivna i nevina. Inače bi se držali podalje od srpske repke, vidi pod Jokan. Manje više je svejedno ko je vršilac dužnosti selektora. Naš selektor su Ramadani, Stojić i kompanija. Igra je kurton evo već dvadeset godina. Sad, da li će nam šamar lupiti Argentina na Svetskom, ili neka Ukrajina u kvalifikacijama, maltene je svejedno.

Link to comment

Ljupko je pre neki dan postao član selektroske komisije CSKA iz Sofije, kad su otpustili Nestora El  Maestra, iako su imali dobru sezonu

 

 

Edited by levi
Link to comment

Nisam ispratio Ljupkovu karijeru nakon Kroacije iz Sesveta i ugandskog APR-a, ali uvek sam pre za prvaka Evrope nego za tipa koji od titula ima samo ono što je osvojio u eri Mirka Marjanovića, a u Evropi redovno bivao petardiran.

Edited by Nikodije
Link to comment

ima i Ljupko onu petardu od PSV-a, jeste da smo igrali sa igracem manje sat vremena, nije igrao Žiga ali je ono bilo jedno od sramnijih nasih izdanja protiv nekog velikog kluba u Evropi, mada slazem se, Tumba je nedostizan

Link to comment

Taj PSV je bio prebrutalan, mislim da su stigli do polufinala lš te godine. Pride dobili smo ih u prvoj 3-2. Ta pobeda je druga najveća u poslednjih 28 godina, nakon Liverpula.

Link to comment

Milan je uzeo titulu 2007me, ali tad nije igrao sa PSVom, igrao je 2005te (u polufinalu) kada je Liverpul osvojio CL. Nesto ste pobrkali :)

 

TuNba je vec vidjen na klupi jos od picvajza sa Kosovom. Sve se uklapa, strucnjaktm, sistemski covektm, zna ekipu funkcionera, igrace manje-vise, jedan jak rezimetm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...