Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

@pbg

 

Ma to mu je kasnije bilo,te tragedije, zato sam i rekao da je baksuz, Savo je definicija onog "zinuo da zagrize više nego što može da proguta". Glup lik a volio da se trpa u igre i poslove koji debelo prevazilaze njegovu inteligenciju. A nije imao ni onu džukačku stranu koja čini neke igrače s manjkom inteligencije (cirka 80% naših političara). 

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Just now, radisa said:

Pa dobro sad, nisam precizirao kako je ispao budala...

 

A jel on u tom poslu i Djanijevu lovu spizdio? Ako se secam price dobro, valjda mu ovaj poverio pare, zato sto ne ume sa njima, a savo ulozio...

 

Ne znam, znam da je on brinuo o Đanijevoj lovi 90ih dok su obojica igrali u Engleskoj, recimo da je možda čak i pametno uložio te pare pa je ovaj posle mogao da živi od toga.

 

Iskreno, ne bi me čudilo da je Đani sada u boljoj materijalnoj situaciji od Pantele, Sava i Kovačevića.

Link to comment

aha, zaboravio sam to

ovo sa fss je kasnije bilo

 

bas ono najgore pljuvanje, politicari da pozavide, a onda bez problema "koalicija", e tu tek politicari da pozavide :)

 

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

Ma daj bre,gde Savo bez love...:fantom:Jel beše on bio sa nekom sa Pinka ili tako nešto?

 

Pa imao je lovu dok je bio sa prvom suprugom, koja je bila mozak za njih dvoje.

Link to comment

Ал најјаче ми је кад неко упадне на форум са питањем "А што?"

 

Сасвим је сувишно по милионити пут објашњавати каква нам говна тренутно воде репрезентацију. Ко не капира, јебига, цртати не вриједи.

 

Иначе, онај млади глумац што буде у Ивановићевој емисији је велики цар изгледа. Синоћ се појавио у дресу Кристал Паласа, Миливојевић наравно.

Link to comment

Savo je u majici "Otpora" sa demonstrantima pikao "na male" na platou ispred skupštine neposredno pre 5. oktobra 2000. godine.

 

To mu nikada nećemo zaboraviti. Ne u smislu, zapamtili smo ti to i platićeš nam, već u smislu, svaka čast, majstore ...

Link to comment
11 hours ago, harper said:

 

 

Eh.

 

Milivojevic je kritikovao (izneo misljenje) igru reprezentacije tamo gde se to i radi, na sastanku izmedju igraca i clanova strucnog staba. Javnost ne bi ni znala za te kritike da Krstajaje nije poslao svog pomocnika da svima obznani kako smo na SP pukli ne zbog diletanta trenera vec zato sto su neki igraci, na celu sa Milivojevicem, sprovodili puc u reprezentaciji po nalogu njihovog menadzera. Luka je cak i preko toga presao (ja, recimo, ne bih, jebo bi im mater obojici) pod uslovom da strucni stab demantuje tu presnu laz ciji je jedini smisao da se Krstajaje opere od odgovornosti ali Krstajajetu ocigledno obraz dozvoljava samo da laze a ne i da demantuje to sto je slagao. On ne bi da se bruka, to sto je igraca optuzio za izdaju nacionalnog tima da bi zastitio sopstveno dupe smatra da nema veze, nemojmo da se bavimo prosloscu i tako te price. To sto bi Luka bez tog demanta da se vrati u tim maltene priznao sve za sta je optuzen a Krstajaje o sebi stvorio sliku coveka koji se izdigao iznad situacije ocigledno nije doslo do tih pilecih mozgova.

Ajd odgovoriću samo Harperu, iako mnogi ovde se sfrljaju sa istinom i činjenicama. Ovo gore boldovano je, što bi Milivojević rekao, čista laž. 

 

'The game against Brazil, our manager had his opinion, something he wanted to try, and in the end we lost, so that was a bad choice.'

 

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-6078231/Luka-Milivojevic-Crystal-Palaces-cult-hero-revels-song.html

 

Dakle, ako idemo hronološki, sve je počelo od ove izjave za britanske medije 20.avgusta. Optužba za "puč" je reakcija na ovu izjavu i ona je nastala 22.avgusta. Moja poenta sve ovo vreme je da profesionalni fudbaler ne bi trebalo da daje ovakve izjave, ma koliko one bile tačne, bilo da se sa druge strane nalazi Krstajić ili Zinedin Zidan lično. Zamislite da dođe neki Jelovac i komentariše Saletovu taktiku posle utakmice, gde bi završio. Nešto ne vidim da je masa stala iza Micova koji je odstranjen na sličan način zbog nepoštovanja selektora/državnog tima. 

 

I posle svega toga, Krstajić otputuje za London da izglade situaciju, i ovaj postavlja neke ultimatume. Neće da igra za Srbiju sada, nego kad on misli da treba. Druže, pa ne igraš ti za Krstajić FC, nego za svoj narod, kome je potreban takav veznjak u ponedeljak u Portugalu. Čekaj, posle kad Krstajića zameni neki drugi pion, onda će hteti da igra, iako je fudbalski šljam u vrhuški FSS i dalje tu? Do jaja rezonovanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...