Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Krstajic je bolid, nista nije naucio od predhodnika nego, mozda, najboljeg veznjaka prakticno izbacuje iz tima.

Pametan bi se zabrinuo, a Krstajic je budala pa ga zabole.


I da izgubimo 5-0 od Ukrajne u sred BG ne bi ga Cocky smenio.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Ostaje mi samo mali zal sto vidim da trenutno moze da se sklopi solidno dobar tim, koji bi mogao svakoj ekipi da stane na crtu. Da se ide daleko i na samim prvenstvima. Opet, svestan sam da od toga nema nista, realno. Ocigledno da je previse interesa da ostane ovako.

Link to comment
19 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ajd odgovoriću samo Harperu, iako mnogi ovde se sfrljaju sa istinom i činjenicama. Ovo gore boldovano je, što bi Milivojević rekao, čista laž. 

 

'The game against Brazil, our manager had his opinion, something he wanted to try, and in the end we lost, so that was a bad choice.'

 

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-6078231/Luka-Milivojevic-Crystal-Palaces-cult-hero-revels-song.html

 

Dakle, ako idemo hronološki, sve je počelo od ove izjave za britanske medije 20.avgusta. Optužba za "puč" je reakcija na ovu izjavu i ona je nastala 22.avgusta. Moja poenta sve ovo vreme je da profesionalni fudbaler ne bi trebalo da daje ovakve izjave, ma koliko one bile tačne, bilo da se sa druge strane nalazi Krstajić ili Zinedin Zidan lično. Zamislite da dođe neki Jelovac i komentariše Saletovu taktiku posle utakmice, gde bi završio. Nešto ne vidim da je masa stala iza Micova koji je odstranjen na sličan način zbog nepoštovanja selektora/državnog tima. 

 

I posle svega toga, Krstajić otputuje za London da izglade situaciju, i ovaj postavlja neke ultimatume. Neće da igra za Srbiju sada, nego kad on misli da treba. Druže, pa ne igraš ti za Krstajić FC, nego za svoj narod, kome je potreban takav veznjak u ponedeljak u Portugalu. Čekaj, posle kad Krstajića zameni neki drugi pion, onda će hteti da igra, iako je fudbalski šljam u vrhuški FSS i dalje tu? Do jaja rezonovanje.

 

Ај молим те не лупетај. Ако идемо хронолошки, Крстаја прво уопште није позвао Настасића на првенство, лагавши да је Матија повријеђен. Након утакмице са Швајцарском је удаљио из првог тима Банета, Тошића и Луку, јер су на састанку тима критиковали како је одиграно. То ти је све било прије изјаве за енглеске медије.

Link to comment

Ne znam, ako je po vama ok da svaki igrač posle tekme komentariše gde je selektor pogrešio i šta je moglo bolje, onda nema šta da pričamo. Voleo bih da tako iskomentariše i Hodžsonovu taktiku, nemoguće da mu ništa ne smeta kod iste.

Link to comment

Ovo gore nije pozivanje na puc. Ako se ne varam, Krstajic je njega optuzio rekavsi da pojedinci, na celu sa Milivojevicem, aktivno rade na obaranju selektora. Sve izjave nakon toga ja gledam kroz prizmu ove, koja je, vjerovatno, bezocna laz. A ako je tako, onda svo putovanje u Rambuje London je samo mazanje ociju javnosti jer Milivojevic, opravdano, nece da prijedje preko bas notornih lazi i radi za bagru.

Link to comment
Quote

Videćete sutra sastav i taktiku, sve više o tome bi bilo suludo da pričamo. Naravno da već znam sastav, to je sve normalno. Dali smo UEFA sasatav od 23 igrača u protokolu, a i ja znam ko će početi", rekao je selektor. Ne gledam u prošlost, ne zanima me, bitna je samo budućnost. Situacija je takva kakva je.

:fantom:

Link to comment

Ma, opušteno, ljudi, pobeđujemo mrljave Portugalce ... Da igramo protiv Holandeza, Belgijanaca, Španaca, pa čak i Engleza, ne bih to tvrdio, ali ovako ...

Edited by stoka
Link to comment
15 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam, ako je po vama ok da svaki igrač posle tekme komentariše gde je selektor pogrešio i šta je moglo bolje, onda nema šta da pričamo. Voleo bih da tako iskomentariše i Hodžsonovu taktiku, nemoguće da mu ništa ne smeta kod iste.

 

OK, a da ti repku vodi trener bez ikakvog izkustva je ok? Ili kako je lik dosao do posla? Mozda upravo ova cinjenica dovodi do toga?

 

I cemu onda prica o "pucu" i menedzrima (a puc je bio vise ono sto se desilo Muslinu)? Jel verujes u to? Zasto nije receno da je odstranjen zbog javne kritike selektora vec su se pasirali ove lazi? Pa napad je najbolja odbrana, prefigani su sa decenijama izkustva...

 

Zasto Krstajic ide u London da prica sa njim (mora zato sto je dobra dusa i zeli samo najbolje za repku, mojne) Zasto nije zeleo ili mogao (Krstaja ili FSS da prizna da puca nije bilo?)

 

Ali sto se mene tice, veruj kome hoces/mozes, peace  :fantom:

Link to comment

Eno Jedvaj iskomentarisao nakon poraza od Hu igru koju je postavio selektor vicešampion svijeta, nije bio blagonaklon :fantom:

Edited by James Marshall
Link to comment

Ove stvari su malo i odraz sveta i društva u kojem živimo kao i novih generacija. Fudbaleri mahom klinci se više ne uzdržavaju da komentarisu odluke seniora. Što na soc medijima što pred novinarima. 

 

Bitniji je brending i kvazi popularnosti. 

 

(I dalje mislim da je krstaja diletant i lutka koja igra kako joj se naredi) 

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

OK, a da ti repku vodi trener bez ikakvog izkustva je ok? Ili kako je lik dosao do posla? Mozda upravo ova cinjenica dovodi do toga?

 

I cemu onda prica o "pucu" i menedzrima (a puc je bio vise ono sto se desilo Muslinu)? Jel verujes u to? Zasto nije receno da je odstranjen zbog javne kritike selektora vec su se pasirali ove lazi? Pa napad je najbolja odbrana, prefigani su sa decenijama izkustva...

 

Zasto Krstajic ide u London da prica sa njim (mora zato sto je dobra dusa i zeli samo najbolje za repku, mojne) Zasto nije zeleo ili mogao (Krstaja ili FSS da prizna da puca nije bilo?)

 

Ali sto se mene tice, veruj kome hoces/mozes, peace  :fantom:

Ispašće da sam ja neki Krstajin advokat, a ja samo želim da ukažem ne detinjaste Lukine poteze, koji se predstavljaju kao neko herojstvo. A ustvari će Bernardo Silva i kompanija večeras da nam prave dar mar jer se čovek nije odazvao. Krstajiću je neiskusnom ukazana šansa to stoji, ali bilo je takvih slučajeva i u mnogo razvijenijim fudbalskim sredinama, evo Jero je preuzeo Španiju u sličnom scenariju. Ove priče o puču su verovatno preoštre, ali ja verujem da se neki incident desio tamo u Rusiji, čim je Luka otrčao u Englesku da se žali njihovim novinarima. Opet, to su nagađanja i stvari u koje treba da (ne)verujemo, niko od nas nije bio tamo i ne zna šta se zaista desilo. Ovde se pljuju Kolarov i Krstajić najstrašnije, ljudi imaju 140 nastupa za Srbiju zajedno, pa nije baš da nisu kurcem mrdnuli za Srbiju u životu. Možda i više od Milivojevića i Muslina? Poenta je da je ovo sve nepotrebno isplivalo u javnost, i da je Luka zadržao za sebe ono mišljenje, ne bi bilo priče o puču, i sad bi bio na spisku za Portugal, jer se takve stvari izglade, ako nisu otišle predaleko. O Krstajiću i Luki kao ljudima može svako da formira mišljenje kako želi, ja sam ovde pisao o stvarima koje se znaju, i koje su mogle biti izbegnute, za naše dobro.

Link to comment
Ispašće da sam ja neki Krstajin advokat, a ja samo želim da ukažem ne detinjaste Lukine poteze, koji se predstavljaju kao neko herojstvo. A ustvari će Bernardo Silva i kompanija večeras da nam prave dar mar jer se čovek nije odazvao. Krstajiću je neiskusnom ukazana šansa to stoji, ali bilo je takvih slučajeva i u mnogo razvijenijim fudbalskim sredinama, evo Jero je preuzeo Španiju u sličnom scenariju. Ove priče o puču su verovatno preoštre, ali ja verujem da se neki incident desio tamo u Rusiji, čim je Luka otrčao u Englesku da se žali njihovim novinarima. Opet, to su nagađanja i stvari u koje treba da (ne)verujemo, niko od nas nije bio tamo i ne zna šta se zaista desilo. Ovde se pljuju Kolarov i Krstajić najstrašnije, ljudi imaju 140 nastupa za Srbiju zajedno, pa nije baš da nisu kurcem mrdnuli za Srbiju u životu. Možda i više od Milivojevića i Muslina? Poenta je da je ovo sve nepotrebno isplivalo u javnost, i da je Luka zadržao za sebe ono mišljenje, ne bi bilo priče o puču, i sad bi bio na spisku za Portugal, jer se takve stvari izglade, ako nisu otišle predaleko. O Krstajiću i Luki kao ljudima može svako da formira mišljenje kako želi, ja sam ovde pisao o stvarima koje se znaju, i koje su mogle biti izbegnute, za naše dobro.
Ja stvarno ne razumem sta se zamera luki? Posle utakmice su ga pozvali i pitali za misljenje. On im rekao da su se zajebali i ekspresno je popio klupu zbog toga i nije igrao posle protiv brazila. Slicno su prosli i tosic, a nesto kasnije i stojkovic.

Dao je i tu izjavu gde kaze da je strucni stab imao neku ideju, al eto na kraju se nije pokazala kao uspesna jer smo jelte izgubili i ispali. Nije cak rekao ni car je go, prosto fakat je da smo ispali.

Onda sledi nesto sto nikad nisam video - optuzbe da je luka hteo da izvede puc. Ej, puc. I to kako? Tako sto je vrbovao saigrace da potpisu za njegovog menadzera. Na stranu sto to posle obradovica vise niko nije tvrdio i sto vrlo izvesno nije istina - na koji nacin bi to bio puc? Sta selektora boli uvo kom igracu je ko menadzer? Ni jedan drugi argument sem tog vrbovanja nije iznet u obrazlozenju 'puca'. A niko, i bukvalno niko iz saveza nije izasao i rekao da to nije tacno i zastitio milivojevica.

Krstaja je mogao da bude smeker i da kaze da se obradovic zaleteo i da je govorio u afektu i da nema nikakvog puca. Ali nije.

Kad su isli u london, luka je lepo rekao sta trazi - da oni koji su ga optuzili da zeli da izvede puc, lepo kazu da to nije istina. Ako su mogli da lazu, nek budu ljudi pa nek to kazu i nek se za to izvine. Umesto toga krstaja izadje i kaze kako ovaj nece da igra za repku.

A cela prica je zapravo pocela oko toga sto su se na spisku nasli neki igraci bliski kokezi i ekipi pre igraca koji su igrali i zasluzili da idu na sp. Iako licno mislim da je to prenaduvano. Ali ocito neko misli da je kontranapad najbolja odbrana... Drzte lopova fazon...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...