Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

46 minutes ago, darkonet said:

jel smo bese konstatovali da repstacija jos od Spanije 90' nije dobila top reprezentaciju sve do Nemacke u AFRICI 2010.

Ovo protiv Spanije 97' iy kvalfikacija bilo je zrelo za bar jednu trojku, steta je sto smo bas bili nemaci pojma izuzev Piksija i Deja

 

Secam se ove sudijske kradje koju je postavio Zico...i dan danas ne verujem kako je sudija sudio indirekt

 

sudija Pedersen :ziga:

Da, jebote, Mijatović, Đukić, Drulović, Jokanović, Mihajlović, sve balvan do balvana.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

2 hours ago, TheBigFlegma said:

Da, jebote, Mijatović, Đukić, Drulović, Jokanović, Mihajlović, sve balvan do balvana.

Југовић,Милошевић, Ковачевић...

Link to comment
3 hours ago, darkonet said:

Flegma, mislio sam na ovu utakmicu sa Spancima u Beogradu...naravno da ovi nabrojani nisu nemaci pojma

To je bila naša najbolja utakmica u zadnjih 20 godina. Španci nisu ni pošteno sutnuli na naš gol. Spasio in je Pedersen 

Link to comment

ja se te utakmice sa spanijom ne secam skoro uopste, a bio sam na stadionu :D 

ali se secam opakog (prvog tog ranga) pijanstva :fantom: 

sestra me castila kartu, pa isao sa njom, njenim deckom i njihovom ekipom sa faxa

verovatno ja nisam ni mnogo popio, ali sam se trudio da pijem brzo i odrzim korak sa starijima, pa me to dokosurilo :wacko:

i da, secam se da smo bili na jugu, to je jedini put da sam hram fudbala posetio na toj strani :fantom: dugo sam cuvao tu kartu, moguce da je jos negde imam

 

 

braca brnovic, fudbalski virtuozi (glasom zvonka mihajlosvskog) :fantom: 

steta sto je ona druga tura brace brnovic imala problema sa povredama, delovalo je da mogu zaseniti starije prezimenjake (ne znam da li i rodjake)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...