Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 hours ago, *edited by mod said:

Niti da smene Muslina posle plasmana. Oh wait! Mada mislim da tu brat ako kaže koju lepu reč eto VMS na spisku. Prva dvojica su rekao bih zacementirani dokle god ne bude nekih povreda.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

 

Dmitrović

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pa stani jebote, brat[emoji769] se pojavio na 2 utakmice ove sezone, u kupu. Suspendovan je iz mlade reprezentacije. Nema ni najmanje logike da bude uopšte pominjan u vezi odlaska na SP. Bukvalno iste šanse kao račić
Vidiš propustio sam to za suspenziju. Šta je uradio?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
Vidiš propustio sam to za suspenziju. Šta je uradio?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Zakasnio (ili se čak uopšte nije pojavio) u dogovoreno vreme doručka dok je mlada reprezentacija bila u karantinu, Đorović ga ekspresno odstranio iz tima uz amin Muslina.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Da, rekose zbog nediscipline. Sto mu navodno i inace nije strano. Ali i bez toga, nisam siguran da on moze biti i 5. opcija. Prosto, nema logike da bude u igri neko ko je rezerva u svom klubu i ima 2 utakmice u citavoj sezoni, a na ustrb Rajkovica koji je 2 godine stalno sa reprezentacijom. Nidje veze™

 

 

Link to comment
26 minutes ago, porucnik vasic said:

Ма само је битно да не буде Рајко јер је наш™.

 

Da, da bas sam na to mislio. Posto su Svilar i VMS valjda nasi™?

 

Na kraju krajeva nadam se da to nece ni biti bitno jer ce na golu da bude Stojke u svojoj labudovoj pesmi a sto se njega tice tu valjda delimo starateljstvo?

Link to comment

Branice Stojkovic jer je nas najbolji golman, i Rajkovic i Jovanovic koji su sa reprezentacijom sve vreme i trenutno su najbolji posle njega. Lepo je sto se mladi namecu, tako da nema potrebe za brigom sto se golmana tice.

 

 

Istorijat... Strasno koliko Piksi nije imao s kim da igra posle raspada Jugoslavije

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Dmitrović brani u Primeri, to je malo ozbiljniji posao od Rajka i Jovanovića. prošao je mladu reprezentaciju, debitovao za A

 

ali to je sve i onako za budućnost, pošto Mustafa vozi još jedan ciklus bez problema

Link to comment
26 minutes ago, W.F.C. said:

Branice Stojkovic jer je nas najbolji golman, i Rajkovic i Jovanovic koji su sa reprezentacijom sve vreme i trenutno su najbolji posle njega. Lepo je sto se mladi namecu, tako da nema potrebe za brigom sto se golmana tice.

 

 

Istorijat... Strasno koliko Piksi nije imao s kim da igra posle raspada Jugoslavije

 

 

 

 

 

 

Lopta :ziga:

Piksi GOAT "nema vise ko da ga zameni"

 

Kad smo vec kod te utakmice, jedna potpuno sumanuta sudijska odluka.

 

 

Edited by Zico
Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Meni deluje da Svilar ide u Rusiju 1/1 jer je verovatno bio takav deal kada su ga preuzimali od Belgijanaca.

 

pa dobro, zato su menjali selektora. sad više nikakvi realni kriterijumi ne važe, samo direktna pogodba sa Kokezom

 

odjednom se širi sipsak kandidata sa 25-30 proširio na 50. bilo ko na kraju može da bude na spisku

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Je l' neko ikad video Olivera Kovacevica ili Cicovica na golu u repki? Ja sam vidjao likove samo na slicicama. 

Taj Cicovic je usao u drugom poluvremenu prijateljske utakmice protiv  Makedonije u Skopju i nakon par minuta popio gol. Posle je branio jos nesto malo po Kirin kupovima

 

Link to comment

jel smo bese konstatovali da repstacija jos od Spanije 90' nije dobila top reprezentaciju sve do Nemacke u AFRICI 2010.

Ovo protiv Spanije 97' iy kvalfikacija bilo je zrelo za bar jednu trojku, steta je sto smo bas bili nemaci pojma izuzev Piksija i Deja

 

Secam se ove sudijske kradje koju je postavio Zico...i dan danas ne verujem kako je sudija sudio indirekt

 

sudija Pedersen :ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...