Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

koliko nam se smanjuju sanse da se obrukamo ako nas bude vodio drugi trener?

 

mislim, govorimo o pacovima iz fss. ako oni menjaju trenera, to sigurno nije zbog kvaliteta igre, vec zbog ko zna koje kombinacije. koja je sansa da ubodu coveka koji ce da preuzme ekipu i za nekoliko pripremnih utakmica uspostavi neki respektabilan sistem sa ovim sto imamo?

 

Pa ja uopšte ne mislim da treba da se menja trener, iz više razloga, počevši od tog da je Muslin, bez obzira na sve, doveo tu ekipu do SP i zaslužio je da je vodi i tamo. Neka ga niko ne dira do polovine jula sledeće godine, a posle toga štagod.

 

I šta god da se dešava do Rusije, mislim da to neće da promeni ishod, mislim da bi isto prošli i da se ova glupa priča nije ni pokrenula i da je atmosfera bila do jaja (pod pretpostavkom da ove priče utiču na ekipu). Prosto mislim da nemamo kvalitet za pristojan rezultat na SP, pogotovo ako budemo četvrti šešir. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Mora muslin da leti, ne može jedna reprezentacija da bude iznad milinković-savića!

 

Rutinska kvalifikacija, prvo mesto u grupi, više postignutih golova od francuza, hrvata, engleza...ako smo sve to mogli sa ovim bunkerašem onda je sa nekim segsi trenerom realno samo nebo granica, moramo sad da iskoristimo šansu i pucamo u noge dok nije kasno

Edited by Ruxin
Link to comment

da ćemo da se obrukamo u Rusiji, verovatno hoćemo, ali bilo bi nepošteno da tim vodi bilo ko drugi osim Muslina

apsolutno

 

ali o tome ko ce biti selektor odlucuju ljudi(covek) koji se, bar po medijima, ne slaze sa time

Link to comment

Jedino sto bi bilo neposteno je da mu ne plate ono na sta su se obavezali ugovorom. Pa nije on vozio autobus, a ostali bili putnici, i sad nije nesto fer. Kao sto nece ostati licno uskracen za bilo sta, njega je ovaj uspeh vratio na fudbalsku mapu i cena ce u Rusiji moci samo da mu padne. Pritom, ako je njegova zamena Piksi, u pitanju je jedan od retkih domacih trenera sa nekakvim potencijalom, a svakako velikim iskustvom i harizmom. Muki je sad doterao do plafona, dalje od ovoga ne moze, a znajuci njega, ni nece hteti cim se bude upecao neko sa istoka.

Mora da se šališ? Pošto sem ako ne pratiš pasionirano kinesku i J ligu, ne znam gde si mogao da uočiš taj potencijal??

Link to comment

Mora muslin da leti, ne može jedna reprezentacija da bude iznad milinković-savića!

 

Rutinska kvalifikacija, prvo mesto u grupi, više postignutih golova od francuza, hrvata, engleza...ako smo sve to mogli sa ovim bunkerašem onda je sa nekim segsi trenerom realno samo nebo granica, moramo sad da iskoristimo šansu i pucamo u noge dok nije kasno

E moj Ruksi, zamisli da ti je Murinjo trener!

 

P.S.

 

SMS je u ovoj prici prilicno nevazan i sluzi kao jedinstvena ilustracija za sve Mukijeve gluposti.

Link to comment

Ček, vas par ste ozbiljni sa tom pričom da treba smeniti Muslina?

 

Naravno da su ozbiljni. Samo slepac ne vidi da bukvalno dva faktora dele Srbiju od polufinala u Rusiji: prvi je SMS koji će tamo da postigne 10 golova samo u grupnoj fazi a drugi je da tim vodi neko ko nije jajara čiji plasman na SP sa prvog mesta u grupi ne vredi ništa jer je ostvaren jajarenjem umesto atomskom tiki takom za koju, kao što svi znamo, Srbija ima igrače a SMS je najbolji dokaz za to.

Link to comment

A sportski novinari su elita...ispada da je Muslin morao da ode i odgleda mec u Nici gde je ovaj explodirao i da sad od tog poziva mu zavisi posao... A ima bar 6-7 prijateljskih, pozivace ga i uklopice ga u sistem na ovaj ii onaj nacin i gotovo. Ma nece Muslin da ode pre Rusije. U tih nekoliko prijateljskih izvrsice vesto tranziciju sistema i na prvenstvu cemo igrati atomski tikitaki sa puno presinga, poseda i golova. Medjutim, protivnici u eliminacionoj fazi uopste nisu laki, namazani su, znaju fudbala, ali uz malo srece (koja,uzgred,uvek prati hrabre) mozemo do medalje koja nam po svemu pripada.

Edited by W.F.C.
Link to comment

sergej milenkovic-savic

 

I ja mislim da je on tu nebitan, sluzi samo kao izgovor ovim bilmzima da potezu pitanje o smeni. Da on igra, pricalo bi se o nekom Ljajicu, Zivkovicu itd.

Link to comment

Ja da sam SMS izasao bih pred novinare i rekao da ne zelim da se koplja lome oko mene i da se javno odricem igranja na SP i poziva u reprezentaciju bar do jeseni sledece godine.

 

Ovako ako ga i pozove a mi useremo motku na SP, kao sto cemo je i usrati, on ce se naci na tapetu objektivne srpske sportske javnosti jerbo ce se kule i gradovi ocekivati od njega a realno nam ekipa igra kao Q.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Ja da sam SMS izasao bih pred novinare i rekao da ne zelim da se koplja lome oko mene i da se javno odricem igranja na SP i poziva u reprezentaciju bar do jeseni sledece godine.

Ovako ako ga i pozove a mi useremo motku na SP, kao sto cemo je i usrati, on ce se naci na tapetu objektivne srpske sportske javnosti jerbo ce se kule i gradovi ocekivati od njega a realno nam ekipa igra kao Q.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

što se naravno neće dogoditi, jer i sam sms zna da mu igranje na wc omogućava novi ugovor, koji mu dolazi, za nekoliko miliona veći

a

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...