Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ja mislim da je Zvezda ove godine odlican primer koliko je trener i njegov pristup bitan na sta ce ekipa izgledati.

 

I valjalo bi to ako je ikako moguce uneti i u repku...

 

Paunovic I klinci nebi ostvarili to sto su ostvarili da su razmisljali I delovali kao sto se radi u A selekciji.  Mozda je to nemoguce za mene ipak pozeljno...

 

to je druga stvar. onda razmisljamo strateski o tome kako zelimo da nam reprezentacija izgleda, kakav fudbal da igra, pa shodno tome postavljamo i selektore od najmladjih kategorija, pa navise, i sve selekcije igraju isti sistem. ako kod nas nema takvih trenera koji bi sproveli zamisli, trazimo ih u inostranstvu, i slicno. to bi bilo ok. a dok se to ne desi, i dokle god se radi ad hok i od danas do sutra, besmisleno je kaznjavati coveka koji se plasirao na veliko takmicenje zato sto se igrao ruzan fudbal. za razliku od prethodnih 20 godina kada se takodje igrao ruzan fudbal, samo uglavnom sa manje uspeha nego kod muslina.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ne znam otkud vam ideja da sve Anceloti dodje ima bolje sanse od Muslina na SP. Reprezentacija ce imati još nekoliko prijateljskih tek, taman da se potvrdi sistem, igrači, novi igrači i zagrije atmosfera. Mijenjati trenera pred finalni turnir je nemoralno, nenormalno, bezobrazno, potpuno ludilo, nema veze sa sportom.

Link to comment

Ja mislim da je Zvezda ove godine odlican primer koliko je trener i njegov pristup bitan na sta ce ekipa izgledati.

 

I valjalo bi to ako je ikako moguce uneti i u repku...

 

Pa uneto je, i reprezentacija je primer koliko je trener i njegov pristup bitan na sta ce ekipa izgledati

 

49849_serbia-portugal-26_f.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

Link to comment

Po meni to da li je moralno ili ne je potpuno nebitno, prioritet ima ekipa a ne pojedinac. Problem je u tome sto je novi selektor macka u dzaku. Ova prica funkcionise. Bazicno, ali funkcionise. Jedino sto zameram je neubacivanje SMS-a, ali ko zna koliko je u stvari to do Muslina, mozda ne daju vladari iz senke. Ukratko, +1 na levog.

Edited by Meazza
Link to comment

 

 

naravno da je pošteno da tim na SP vodi ćelavi, ma šta ja ili neko drugi misio o njemu ili našoj igri. Ostvario je uspeh, plasirao se na prvenstvo, i treba odlučivati o mestu selektora nakon odigranog prvenstva.

AKo neko iz FSS-a stoji iza ove muljačine, i smene Muslina, onda smo zaslužili da prodjemo kao bosi po trnju, kao što prave jajare i zaslužuju.

+1

najjace mi je to uverenje da cemo mi nekom magijom smenom trenera naprasno da zaigramo neki atomski fudbal. kao sto smo ga izgleda igrali sa poslednjih 45 ili koliko vec selektora u zadnjih 20 godina. cuj, igramo neefikasno, a dali smo gol u svakoj utakmici u kvalifikacijama. ljudi stvarno zive u nekom dubokom ubedjenju da smo mi tu negde u rangu nemacke u fudbalu i da je ovo sto je muslin uradio sa jednom irelevantnom reprezentacijom sa jednim igracem iz top evropskih klubova ispod naseg renomea.

+1

Ček, vas par ste ozbiljni sa tom pričom da treba smeniti Muslina?

 

Pa nije ovo jebeni FM.

mozda je Tole pustio markentinsku bubicu da umlati neke novce i dovede nekakvog Maradonu, Batistutu ili barem Ancellotti-ja (ko vise plati).

 

Ako Muslin nasedne i odjebe sve ima se plan i za to: Tole Bog (selek)tuje.

 

 

 

Jebes Mondijal bez procenta, sve je na prodaju. Ionako se racunamo samo kao topovsko meso pa da zacinimo bar. Jebas ga ako mi se plan ne svidja [emoji16]

Link to comment

Poceli smo da igramo kad smo primili gol, da ga nismo primili jajarili bi do kraja. Nema leka za taj luzeraj srpskog fudbala.

Dobro, da znamo. Kad preuzimas tim?

 

Sad teraj dalje.

Link to comment

Na koliko je potpisao Muslin? Ako je do SP, možda on zateže za novi ugovor?! Meni je sva ova priča nenormalna, da se mijenja selektor, koji sa prvog mjesta u grupi ide na finalni turnir, iz razloga što nismo sigurni da će imati dobre rezultate na turniru..  :fantom:

Link to comment

ima ugovor završno sa svetskim prvenstvom. piksi je bio “gost” saveza u beču, možda da se upozna sa timom

:fantom:

 

 

navodno je ideja da se ne obrukamo u rusiji potekla od jednog čoveka

Link to comment

ima ugovor završno sa svetskim prvenstvom. piksi je bio “gost” saveza u beču, možda da se upozna sa timom

:fantom:

 

 

navodno je ideja da se ne obrukamo u rusiji potekla od jednog čoveka

 

da ćemo da se obrukamo u Rusiji, verovatno hoćemo, ali bilo bi nepošteno da tim vodi bilo ko drugi osim Muslina

Link to comment

da ćemo da se obrukamo u Rusiji, verovatno hoćemo, ali bilo bi nepošteno da tim vodi bilo ko drugi osim Muslina

koliko nam se smanjuju sanse da se obrukamo ako nas bude vodio drugi trener?

 

mislim, govorimo o pacovima iz fss. ako oni menjaju trenera, to sigurno nije zbog kvaliteta igre, vec zbog ko zna koje kombinacije. koja je sansa da ubodu coveka koji ce da preuzme ekipu i za nekoliko pripremnih utakmica uspostavi neki respektabilan sistem sa ovim sto imamo?

Edited by Joe D
Link to comment

Jedino sto bi bilo neposteno je da mu ne plate ono na sta su se obavezali ugovorom. Pa nije on vozio autobus, a ostali bili putnici, i sad nije nesto fer. Kao sto nece ostati licno uskracen za bilo sta, njega je ovaj uspeh vratio na fudbalsku mapu i cena ce u Rusiji moci samo da mu padne. Pritom, ako je njegova zamena Piksi, u pitanju je jedan od retkih domacih trenera sa nekakvim potencijalom, a svakako velikim iskustvom i harizmom. Muki je sad doterao do plafona, dalje od ovoga ne moze, a znajuci njega, ni nece hteti cim se bude upecao neko sa istoka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...