Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

^^

+1

 

Austrija, Irska i Vels (plus SIrci, Bosanci, Turci, Ukrajinci itd) u B a mi u C :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Jel' NZ cela ekipa igra po engleskim ligama ili imaju nešto i lokalno?

Ima ih iz A League nekoliko, ostatak je iz EPL, nešto u Eredivisie, Grčkoj i po Americi. Winston Reid je kapiten, glavni strelac Chris Wood. Žilavi su.

Link to comment

Znaci sluzi nam samo kao odskocna daska za sledeci kvalifikacijski ciklus?

 

Za EP 2024

 

Nije odskočna daska, nego popravni. Postojaće regularne kvalifikacije za EP 2020., a ako se preko njih ne plasiramo, moći ćemo da probamo opet ukoliko budemo među prva 4 tima u Ligi C (kada se izuzmu oni koji su se već kvalifikovali preko ,,regularnih" kvalifikacija)

Edited by hazard
Link to comment

ako budemo prvi u svojoj grupi u prvom izdanju lige nacija, u sledecem ciklusu bicemo u ligi b.

 

To naravno. Ali za baraž za EP 2020. nije neophodno da budemo prvi u grupi (mada ga osiguravamo ako to učinimo), pod uslovom da je tim koje ispred nas 1. već otišao na EP kroz kvalifikacije (i da se poklopi još po neka kockica, ima još uslova).

Link to comment

sunce ti jebem, mi smo ladno 30. u evropi po ovom rankingu

 

Mislim (ali nisam siguran) da je caka u tome što UEFA jednako računa kvalifikacije za EP i SP, i finalne turnire istih, dok FIFA više računa svoje turnire nego kontinentalne

Link to comment

Nije odskočna daska, nego popravni. Postojaće regularne kvalifikacije za EP 2020., a ako se preko njih ne plasiramo, moći ćemo da probamo opet ukoliko budemo među prva 4 tima u Ligi C (kada se izuzmu oni koji su se već kvalifikovali preko ,,regularnih" kvalifikacija)

Da, tacno. Sad vidim da svaka grupa igra taj popravni. al onda mi nema mnogo smisla sto se tice toga. Ima smisla sto je jedan format koji bi mogao da ima nekog smisla. u dalekoj buducnosti.
Link to comment

a jel se zna u kom smo sesiru za regularne kvalifikacije za ep 2020? i uopste kada je taj zreb?

 

Ne zna se još. Kvalifikacije počinju u martu 2019., a pre toga će biti žreb. Tada ćemo imati nove UEFA koeficijente koji će uzeti u obzir predstojeći baraž plus rezultate sa SP, a ja pretpostavljam da će od sada i rezultati Lige Nacija ulaziti u računicu za taj koeficijent (bilo bi logično).

Link to comment

Da, tacno. Sad vidim da svaka grupa igra taj popravni. al onda mi nema mnogo smisla sto se tice toga. Ima smisla sto je jedan format koji bi mogao da ima nekog smisla. u dalekoj buducnosti.

 

Ideja Lige je da se 1) zamene prijateljske takmičarskim utakmicama 2) da ima više smislenih utakmica sa timovima sličnog ranga (što inače i traže timovi kada igraju prijateljske, neće Engleska igrati prijateljsku sa San Marinom). Ovo sa 4 mesta na EP ja mislim da je dodato čisto kao šargarepa timovima, naročito u nižim ligama, da prihvate novo takmičenje (mada ne treba izostaviti i motivaciju onih iz Lige A da imaju popravni ako kiksiraju u kval.). 

 

Naredna Liga Nacija posle ove počinje 2020. posle EP, tako da će ona valjda biti ukopljena nekako sa kvalifikacijama za SP, ostaje da se vidi kako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...