Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ali valjda moze da insistira na tome da mu golman ne dribla protivnickog napadaca, da mu igraci ne prave idiotske faulove u zoni suta...

Pa nije to americki fudbal da moze da im javlja na mikrofon svaku odluku. To je decision making samih igraca, njihova greska. Naravno da su to ucili od malih nogu.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

prekinuli neku zanimljivu Lanetovu misao (RTS HD)

 

Oni su vise pobili za 4 godine nego turci za 500. Majke mi moje.

 

Tako nesto je rekao.

I ja čuo. Da li je politički nešto?

Verovatno je mislio na Hrvate. Sada je u toku i Hrvatska-Turska, pa je verovatno to bio komentar na tu utakmicu.
Link to comment

Pa nije to americki fudbal da moze da im javlja na mikrofon svaku odluku. To je decision making samih igraca, njihova greska. Naravno da su to ucili od malih nogu.

to je zastarela tehnologija. od ove sezone u NFL će treneri imati džojstike da bolje komanduju sa igračima.

Link to comment

to je zastarela tehnologija. od ove sezone u NFL će treneri imati džojstike da bolje komanduju sa igračima.

E bas to, dzojstik. Samo bi tako Muslin mogao da bude okrivljen sto Rajkovic dribla Kina.

Link to comment

ja ne znam sto se vi posle svih ovih godina i dalje gadjate imenima

da idealnih 11 planete obuku dres reprezentacije srbije nista se tu bitno ne bi promenilo

gledajte, slusajte aciku i uzivajte

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...