Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Maksimovic, Grujic, SMS, Andrija Zivkovic bi vec sada trebalo da budu starteri. Mladji, bolji, a nisu luzeri kojima je ocekivano da na pocetku kvalifikacija prime gol u trecem minutu.

 

 

Joe Allen za 2-0 :Hail:

Naravno, pricao sam o ovim koji su trenutno na raspolaganju.

 

Muslin ima neke svoje ideje, trenercina. Morao je da zovne Grujica i SMS-a. Je li Maksimovic povrijedjen?

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ko mi/nam kaze.

Sa druge strane pojedinci smorise pljuvajuci Muslina, a da nisu napisali ni jedno jedino slovo sta im to smeta i po cemu je gori od Curcica recimo?

 

Raca je najveca fudbalska prevara u reprezentaciji Srbije u poslednjih 10 godina. Njegova svrha u timu je nikad uocena.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

ma do jaja je muslin, sjajno bismo igrali da ne kvare raca, fejsa i bambi

Link to comment

Maksimovic, Grujic, SMS, Andrija Zivkovic bi vec sada trebalo da budu starteri. Mladji, bolji, a nisu luzeri kojima je ocekivano da na pocetku kvalifikacija prime gol u trecem minutu.

 

 

Joe Allen za 2-0 :Hail:

To je to...

 

Drugo, jbg, ne postavljaš napad po krilu protiv ekipe koja je dominantna u skoku...

 

Treće, Tadića su skenirali od glave do pete, ima flastera i ne može se igrati preko njega, ako je tako... Muslin, kao da to ne vidi, mogao mu je menjati stranu sa Kostićem, pa da vidimo... Mogao ga je staviti u sredinu, promeniti formaciju, bilo šta...

 

Statični smo, ovi su parkirali bus, mi idemo na krila, recept za katastrofu do kraja...

Link to comment

 

 

...

 

A jbg, ne moze selektor da uvezba odbranu, to ne ide brzo, igraci moraju duze da igraju i treniraju zajedno. ...

Ali valjda moze da insistira na tome da mu golman ne dribla protivnickog napadaca, da mu igraci ne prave idiotske faulove u zoni suta...
Link to comment

Naravno, pricao sam o ovim koji su trenutno na raspolaganju.

 

Muslin ima neke svoje ideje, trenercina. Morao je da zovne Grujica i SMS-a. Je li Maksimovic povrijedjen?

Valjda je na klupi Maksimovic, tako stoji na flashscoru. Grujic je  ustupljen mladoj repki ali je trebalo da ga vrate u A tim. SMS mu se ne uklapa u koncept™.

 

Da je jos malo jaci vetar ovo bi bio domacinski ambijent za Waltersa i Whelana :)

Link to comment

On je maksimalno iskoristio šta ima i iz svakog igrača iscedio maksimum...

 

Pravio je igru spram tima i zato je bio odličan...

 

Ovi sad prvo osmisle igru, pa onda guraju igrače da to igraju, nevezano od karakteristika i mogućnosti igrača... Jbg, zato je R&A bio bolji od svih njih osim Petka, koji je radio to isto, samo na nižem nivou...

radomir je insistirao na prekidu u jendoj barceloni. toliko o prilagodjavanju. :D razlika je uglavnom u tome sto je on bio vrhunski motivator i znao je kako da pristupi nasim splavarima. inace, koliko opsti utisak ljudi grade na osnovu krajnjeg rezultata, najbolje pokazuje da je radomirova najbolja utakmica bila ona u kojoj je ispao sa svjetskog prvenstva.

 

 

djesi, lanco. posalji slobodno neke dobre albume na pm :)

 

Edited by Timmi
Link to comment

prekinuli neku zanimljivu Lanetovu misao (RTS HD)

 

Oni su vise pobili za 4 godine nego turci za 500. Majke mi moje.

 

Tako nesto je rekao. 

Na koga je mislio... znam da teško ide mišljenje uz ime istoričara Laneta al da pitam ipak :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...