Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ali kako je Kaniđa dao gol Italiji. On i Maradona su bili genijalni.

U finalu par minuta pre penala za Bremea, ozbiljniji prekršaj nad Maradonom nije sviran u nemačkom šesnaestercu.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ali kako je Kaniđa dao gol Italiji. On i Maradona su bili genijalni.

U finalu par minuta pre penala za Bremea, ozbiljniji prekršaj nad Maradonom nije sviran u nemačkom šesnaestercu.

 

Verovatno bi pukla bruka da trofej osvoje dva igraca koji su bili udrogirani do stucni pa se sudija postarao da trofej ipak uzme daleko najbolja ekipa na tom prvenstvu.

Link to comment

A bilo je viđeno da reujedinjena Nemačka uzima. Jedna od retkih prilika kada sam navijao za Englesku, bilo je u polufinalu tog SP.

 

Jebi ga, Nemci su bili najbolji. Kako su nas samo otresli u prvom kolu. Cak i nismo igrali toliko lose ali kako predju centar... paf... gol. Mateus je razbio to prvenstvo.

Link to comment

Tačno. Kako su lako Holandiju izbacili. Englezi su odigrali najluđe utakmice.

Уопште нису лако добили Холандију, Енглеску ни Аргентину. Немци сами сматрају тај тим понајгорим од оних који је нешто за њих. Наш проблем је што су они уништили наш тим који је био погрешно постављен, и који је касније био драстично другачији. Ту је негде и мит о Шваби као опасном тренеру.

Link to comment

najludja utakmica na prvenstvu bila je Engleska - Kamerun, steta za sjajne Kamerunce

ja sam misljenja da kljuc Argentininog prolaska u svaku narednu rundu nisu ni Kanidja ni Dijego vec sto se vec u utakmicama u grupama, mislim perotiv Rumuna povredio golman Pumpido, tj. polomio nogu..prethodno je primio onu smejuriju na otvaranju protiv Kameruna. Na gol je stao Gojkocea i neke utakmice sam resio

Link to comment

najludja utakmica na prvenstvu bila je Engleska - Kamerun, steta za sjajne Kamerunce

ja sam misljenja da kljuc Argentininog prolaska u svaku narednu rundu nisu ni Kanidja ni Dijego vec sto se vec u utakmicama u grupama, mislim perotiv Rumuna povredio golman Pumpido, tj. polomio nogu..prethodno je primio onu smejuriju na otvaranju protiv Kameruna. Na gol je stao Gojkocea i neke utakmice sam resio

Четвртфинале и полуфинале јесте он решио.

Link to comment

A i Breme je probao da ga zejebe, šutirao je slabijom nogom, desnom, da bi ga ovaj teže čitao...

 

A jel' se ja to dobro sećam, da se posle pričalo da niko od zvezda nije smeo da šutira, pa je Breme uzeo?

Link to comment

i meni je to u glavi, ako se ne varam penale su šutirali mateus i klinsman. to prvenstvo je bilo medju lošijim, sa malo golova i mnogo kartona. a argentinci su igrali možda najružniji fudbal od svih, bunkerica a ako kanidja i maradona urade nešto to je to.

Link to comment

najludja utakmica na prvenstvu bila je Engleska - Kamerun, steta za sjajne Kamerunce

ja sam misljenja da kljuc Argentininog prolaska u svaku narednu rundu nisu ni Kanidja ni Dijego vec sto se vec u utakmicama u grupama, mislim perotiv Rumuna povredio golman Pumpido, tj. polomio nogu..prethodno je primio onu smejuriju na otvaranju protiv Kameruna. Na gol je stao Gojkocea i neke utakmice sam resio

+1

 

A i Breme je probao da ga zejebe, šutirao je slabijom nogom, desnom, da bi ga ovaj teže čitao...

 

A jel' se ja to dobro sećam, da se posle pričalo da niko od zvezda nije smeo da šutira, pa je Breme uzeo?

pa zar nije i on jedna od zvezda?

mateus, feler, klinsman i breme, valjda nemacka "najjaca imena" u tom trenutku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...