Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

-1

Bukvalno nema nikakve razlike. Il svako moze javno da eksponira svoja opredeljenja il ne moze niko. Na nama je da izaberemo u kom svetu hocemo da zivimo.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Bukvalno nema nikakve razlike. Il svako moze javno da eksponira svoja opredeljenja il ne moze niko. Na nama je da izaberemo u kom svetu hocemo da zivimo.

+1
Link to comment

reakcija je sad drugacija samo zato sto su u srbiji vecina tupani koji veruju da ima nesto plemenito i uzviseno u citanju molitve pred 50.000 ljudi u 21. veku.

 

isto kao sto je pre 30+ godina vecina tupana verovala da je u slicnim situacijama adekvatno zapevati "druze tito mi ti se kunemo" ili neku drugu, srodnu, molitvu.

Да ми је само знати ко је тебе преварио да си паметан и леп, ангажовао бих га да ове кесе што сам их навукао из Максија ваља као уметничка дела, капирам да би све у Тејту завршиле.

Link to comment

А ко се љути нек' се љути. Пиздели су и Аустроугари када су се неке прошле генерације уз исти тај Оче наш дизале из пораза, пизделе су и Османлије, пиздеће и још понеко пре него што нам свима свећа догори. Живела Србија!

 

Gde ti ode jbt, objavljuješ rat ateistima? Kako hoćeš. Kimi je za manje pao godinu

Link to comment

Ма јок. некултуран је и  малограђанин онај коме смета кад је неко верник, кад му смета што се неко јавно моли.

 

A, pa takvi stavovi ovde nisu bili izrečeni. Meni smeta kada dođu ljudi da te pozdrave zbog profesionalnog dostignuća ostvarenog u ime države, a ti ih teraš da slušaju tvoju molitvu, umesto da tema bude sport i patriotizam. Najaviš lepo javni religiozni skup, pa nek dođe ko voli, ne bi mi smetalo.

Link to comment

 

Јесте, на жалост. Зато и ваља користити прилике да се тренд вулгаризације прекине. Зато сам и рекао да би требало да реагујемо подршком на овакве примере практиковања вере: ето, нема фолирања, нема превртања по трави, нема свађања са судијама, а нема ни предаје. Је л' сад да тражим по топику коментаре да су трчали као Јапанци, имали менталитет Немаца а одиграли као Италијани? Па шта мислите откуд то? Одједном? Ни из чега тешко да је дошло. Посегли су момци дубоко по то што их је понело и нашли су извор. А ко се љути нек' се љути. Пиздели су и Аустроугари када су се неке прошле генерације уз исти тај Оче наш дизале из пораза, пизделе су и Османлије, пиздеће и још понеко пре него што нам свима свећа догори. Живела Србија! 

 

Ma daj, sad ti znas odakle je njima doslo. Odakle je doslo generaciji iz '87? Iz marksisticke citanke?

 

U pitanju je bio dobar rad, dobar selektor i dobra generacija. Kako tad, tako i sad.

Edited by IndridCold
Link to comment

Gde ti ode jbt, objavljuješ rat ateistima? Kako hoćeš. Kimi je za manje pao godinu

taj bi i u logore terao, samo da se malo vlasti dokopa.

 

sreca pa ovo nije cetresprva. jos uvek.

Link to comment

 

 

 

Ne smeta mi, manje-više me je baš briga, ali mi se ni ne dopada. Voleo bih da reprezentacija moje zemlje ne izvodi verske rituale kolektivno i javno u trenutku kada su sve oči uprte u njih. Nisu reprezentacija pravoslavlja nego Srbije. Razumeo bih potpuno nekog muslimana, ateistu, jevrejina koji bi zbog ovoga reprezentaciju osećao manje svojom. Ne zbog toga što su ovi momci pravoslavci niti zbog toga što se mole pre utakmice ili kada god, nego zato što su se molili kolektivno, ozvučeni, snimani i uživo prenošeni u trenutku kada su građani Srbiji uključujući i te muslimane, jevreje i ostale došli da ih pozdrave. Nije bio trenutak za to.

 

 

 

. Meni smeta kada dođu ljudi da te pozdrave zbog profesionalnog dostignuća ostvarenog u ime države, a ti ih teraš da slušaju tvoju molitvu, umesto da tema bude sport i patriotizam. Najaviš lepo javni religiozni skup, pa nek dođe ko voli, ne bi mi smetalo.

 

Jebiga sad.

Link to comment

Bukvalno nema nikakve razlike. Il svako moze javno da eksponira svoja opredeljenja il ne moze niko. Na nama je da izaberemo u kom svetu hocemo da zivimo.

 

Ti tudje teze pojacavas na max i onda se s tim raspravljas. Ima ta metoda ime, ne secam se kako bese.

Link to comment

Јесте, на жалост. Зато и ваља користити прилике да се тренд вулгаризације прекине. Зато сам и рекао да би требало да реагујемо подршком на овакве примере практиковања вере: ето, нема фолирања, нема превртања по трави, нема свађања са судијама, а нема ни предаје. Је л' сад да тражим по топику коментаре да су трчали као Јапанци, имали менталитет Немаца а одиграли као Италијани? Па шта мислите откуд то? Одједном? Ни из чега тешко да је дошло. Посегли су момци дубоко по то што их је понело и нашли су извор. А ко се љути нек' се љути. Пиздели су и Аустроугари када су се неке прошле генерације уз исти тај Оче наш дизале из пораза, пизделе су и Османлије, пиздеће и још понеко пре него што нам свима свећа догори. Живела Србија!

Zivela!

Link to comment

Bukvalno nema nikakve razlike. Il svako moze javno da eksponira svoja opredeljenja il ne moze niko. Na nama je da izaberemo u kom svetu hocemo da zivimo.

Naravno da može, niko ni ne trvdi da ne može. Samo što u nekim situacijama ima manje, a nekad više smisla to raditi. Nekada je to na mestu i primereno, nekada je neukusno.

Link to comment

Jebiga sad.

Ups.

 

Ne smeta mi u smislu da ne bih zabranjivao ovakve stavri, niti Paunovića i igrače zbog performansa manje cenim. Ne sviđa mi se je bolji izraz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...