Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ma gde veruju, samo su podlegli propagandi.   Iz čega crkva vuče lažni autoritet i stvarno materijalno bogatstvo i poziciju da deli lekcije i širi svoju štetnu ideologiju. Ako si ti primio 'poruku', da je to što rade Ronaldo i Neimar normalno, kakvu šansu ima prosečan farmer iz Južne amerike

 

I zato sto su poluskolovani fudbaleri od 18 godina "podlegli propagandi" treba reci da su pederi, posrati se po njima i reci da ih je ionako ukenjalo? Na stranu to sto bi morali da definisem sta je normalno a sta ne a na ruku ti ne bi islo to sto se za razliku od tebe i mene vecina ljudi na svetu izjasnjava kao religiozna na ovaj ili onaj nacin.

 

A sto se poruke sa balkon tice ona ce da ima uticaj na vernike i broj istih taman toliko koliko je svojevremeno Prljavi Inspektor Blaza sa istog balkona uticao na natalitet i narkomaniju pesmom "Sex, droga, Bodiroga"

Link to comment
  • Replies 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1655

  • levi

    1111

  • kud u maglu Simoviću

    1006

  • Cash

    971

Baš nešto razmišljam, to je naravno šbbkbb, ali svejedno, je li sve ovo negativno oko A reprezentacije moglo da bude skroz drugačije.

Ok, kiksnuli u Jerevanu, ipak taj bod nije smatran nekom katastrofom.

Da nije bilo onog jebenog drona, da smo tad tukli Albaniju, pa na tom valu uspjeha dobili vjetar u leđa kao i golemo samopouzdanje i opet veliku podršku javnosti, dočekali bi  kući pred punim tribinama Dansku.

Tad bi raspoloženje  bilo pozitivno, Advocaat smatran iskusnim vukom koji zna posao, i pitanje je gdje bi se sad nalazili bodovno u grupi.

Ovako, opet ona mantra kao zadnjih nekoliko ciklusa "još ima teoretske šanse".

Link to comment

Baš nešto razmišljam, to je naravno šbbkbb, ali svejedno, je li sve ovo negativno oko A reprezentacije moglo da bude skroz drugačije.

Ok, kiksnuli u Jerevanu, ipak taj bod nije smatran nekom katastrofom.

Da nije bilo onog jebenog drona, da smo tad tukli Albaniju, pa na tom valu uspjeha dobili vjetar u leđa kao i golemo samopouzdanje i opet veliku podršku javnosti, dočekali bi  kući pred punim tribinama Dansku.

Tad bi raspoloženje  bilo pozitivno, Advocaat smatran iskusnim vukom koji zna posao, i pitanje je gdje bi se sad nalazili bodovno u grupi.

Ovako, opet ona mantra kao zadnjih nekoliko ciklusa "još ima teoretske šanse".

Ђаво је у тим малим детаљима.

Link to comment

Ma gde veruju, samo su podlegli propagandi.   Iz čega crkva vuče lažni autoritet i stvarno materijalno bogatstvo i poziciju da deli lekcije i širi svoju štetnu ideologiju. Ako si ti primio 'poruku', da je to što rade Ronaldo i Neimar normalno, kakvu šansu ima prosečan farmer iz Južne amerike

Шта је ненормално у томе што људи стварно вјерују или мисле да вјерују, у томе што се моле искрено или пропаганде ради? Ти можеш са тим да се не слажеш, да критикујеш или исмијаваш, али да називаш ненормалним баш и не. Исто као што неки вјерник не може атеисту називати ненормалним због тога што не вјерује.

Link to comment

Шта је ненормално у томе што људи стварно вјерују или мисле да вјерују, у томе што се моле искрено или пропаганде ради? Ти можеш са тим да се не слажеш, да критикујеш или исмијаваш, али да називаш ненормалним баш и не. Исто као што неки вјерник не може атеисту називати ненормалним због тога што не вјерује.

Заостао си бре Цане.

Link to comment

Збиља је било забавно да се чита пар десетина страница око дочека, каква експлозија малограђанштине, идеолошке затуцаности и једноставно некултуре. 

Ћелави објашњава суштину хришћанста је за минијатуре. :lolol:

Nije objašnjavao suštinu hrišćanstva nego je naveo razloge zbog kojih mu se ne sviđa kada sportisti pred kamerama izvode verske rituale. Nego, gde si video tu eksploziju zatucanosti, nalograđanštine itd? Izuzmimo reginalda, njegov upis jeste nekulturan i netolerantan, ali se radi o jednom forumašu i jednom upisu, a ne o nekoj eksploziji.

Link to comment

Od religijske zatucanosti, gora je samo ateisticka zatucanost.  Ovi drugi se rukovode motom: "Boga nema, ali ja sam njegov proprok."

Link to comment

Od religijske zatucanosti, gora je samo ateisticka zatucanost.  Ovi drugi se rukovode motom: "Boga nema, ali ja sam njegov proprok."

jel sam zatucan ako mi se kao agnostiku ne dopada što reprezentacija moje zemlje kolektivno pred kamerama izvodi verske rituale i time donekle poistovećuje nacionalnu i religioznu pripadnost? Ne mislim da su nenormalni, niti mi je taj čin umanjio radost zbog osvajanja trofeja, samo mi se ne dopada. Pitanje nije retoričko, zaista me zanima tvoje mišljenje.

Link to comment

Četiri promene: Dmitrović - Petković, Spajić, Ćirković, Petrović - Kovačević, Čaušić - Čavrić, Đuričić, Jojić - Pešić

 

Danska je izvela sličan tim onome koji je dobio Češku u prvom kolu.

Link to comment

Хеви, ни мени се није допало, нисам фан масовних молитви, радије ћу се помолити у себи ако ми се моли. Али не разумијем оволики бијес неких због тог Оченаша.

Link to comment

Veceras igra  loshija omladina ?

dmitrović - petković - spajić - ćirković - petrović - kovačević - čaušić - čavrić - đuričić - jojić - pešić

 

sanjao da ih dobijamo 1:0

:isuse:

Link to comment

jel sam zatucan ako mi se kao agnostiku ne dopada što reprezentacija moje zemlje kolektivno pred kamerama izvodi verske rituale i time donekle poistovećuje nacionalnu i religioznu pripadnost? Ne mislim da su nenormalni, niti mi je taj čin umanjio radost zbog osvajanja trofeja, samo mi se ne dopada. Pitanje nije retoričko, zaista me zanima tvoje mišljenje.

 

Zasto ti smeta, ako su oni religiozni da to izvedu pred kamerama i na balkonu? 

NIje da su tebe ili bilo koga drugog terali da postanes religiozan, da su nametali nesto. Paun je ako se ne varam rekao da im je to bio ritual pre i  posle utakmica i pozvao publiku da s njima izgovori tu molitvu. Svako ko nije religiozan je taj poziv mogao najednostavnije  da iskulira kao ljajic himnu, kao sto i verovatno jeste.  Ta molitva je jednostavno nesto njihovo i izraz nekog njihovog zajednistva. Meni koji postujem tradiciju i religiju u nekoj meri ne bi smetalo i da su otpevali neku death metal pesmu ili izrecitovali nesto iz drugih religija, ako je to nesto sto su radili celim tokom prvenstva i sto je njima bitno.

Link to comment

jel sam zatucan ako mi se kao agnostiku ne dopada što reprezentacija moje zemlje kolektivno pred kamerama izvodi verske rituale i time donekle poistovećuje nacionalnu i religioznu pripadnost? Ne mislim da su nenormalni, niti mi je taj čin umanjio radost zbog osvajanja trofeja, samo mi se ne dopada. Pitanje nije retoričko, zaista me zanima tvoje mišljenje.

jesi.  

njihova stvar apsolutno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...