Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa ne moramo da gubimo vreme sa Ćurčićima, postoji bar 10 nama dostupnih trenera koji bi nam bili upgrade, da počnemo samo od Ljubinka čiji tim je na dve utakmice delovao bolje nego zbirno na svim kvalifikacionim, pa Đukić, Jokan, Piksi, Rajevac...svako od njih bi bio ozbiljan upgrade. Ali problem je što oni verovatno neće da rade ispod Tola/Ramadanija, a zapravo sa tim spojem niko ne može normalno da radi, džaba nam Paunović.

 

Djukic, Jokan i Pixi su svakako legitimni izbori, ali ih ta pozicija zanima taman koliko i mesto selektora Ugande i Ruande. Sva trojica su se prilicno opekli u nasem fudbalu i sva trojica imaju, ili ce uskoro naci nove angazmane u nekim solidnim klubovima. Rajevac je mit, koji se napravio, ali je cinjenica da je on klasican treer bata Djorine skole. Sto se Ljubinka tice, meni se nije dopalo ni kako izgledamo kad nas on vodi, ali tu mogu da se slozim da zasluzuje sansu jer je ipak postao evropski prvak. Paunovi klinci su se branili protiv Brazila, ali su na svim ostalim utkamicama napadali i igrali otvoren napadacki fudbal sa puno discipline u igri. A i ovo sto si rekao na kraju je samo jos jedan dodatak koji samo pojacava cinjenicu da oni nece da dolae ovamo. Mada ja mislim da nece ni ako ode Tole (a nije da mu se ne drma, mozda i najozbiljnije do sada). 

 

Paun je prosto sada tu, izleteo je pravo ni od kuda, pokazao nesto sto nije vidjeno do sada, moderan je strucnjak (zamisli koristi internet :) ) ucio je skolu na zapadu, i ovime je dobio ogroman ugled i podrsku u narodu i fudbalskom delu nase zemlje. Prosto, imao bi lepu startnu prednost u odnosu na ostale kandidate jer je njegov uspeh svez i to bi bio penicilin i za potencijalno problematicne igrace. A mi smo toliko srozani da nemamo sta da izgubimo. GOre od ovoga ne moze. Do sada imamo jedan ceo bod u kvalifikacijama i sve i da Paun nista ne uradi, potpuno je legitimno da se proba neko poput njega...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Debil ih nije pustio na balkon u 20:15h, a oni kao nisu znali da ih nece pustiti.

A sad ce Groki iz FSS da pise saopstenje i posere se i na docek i uspeh i sve!

Srpska posla!

 

Cim je Vesic ovo preuzeo u svoje ruke, zna se da ce sve propasti. Trebao je i Paunu da zabrani pristup jer se on stalno zahvaljuje tim ljudima iz FSS-a. 

Link to comment

Djukic, Jokan i Pixi su svakako legitimni izbori, ali ih ta pozicija zanima taman koliko i mesto selektora Ugande i Ruande. Sva trojica su se prilicno opekli u nasem fudbalu i sva trojica imaju, ili ce uskoro naci nove angazmane u nekim solidnim klubovima. Rajevac je mit, koji se napravio, ali je cinjenica da je on klasican treer bata Djorine skole. Sto se Ljubinka tice, meni se nije dopalo ni kako izgledamo kad nas on vodi, ali tu mogu da se slozim da zasluzuje sansu jer je ipak postao evropski prvak. Paunovi klinci su se branili protiv Brazila, ali su na svim ostalim utkamicama napadali i igrali otvoren napadacki fudbal sa puno discipline u igri. A i ovo sto si rekao na kraju je samo jos jedan dodatak koji samo pojacava cinjenicu da oni nece da dolae ovamo. Mada ja mislim da nece ni ako ode Tole (a nije da mu se ne drma, mozda i najozbiljnije do sada). 

 

Paun je prosto sada tu, izleteo je pravo ni od kuda, pokazao nesto sto nije vidjeno do sada, moderan je strucnjak (zamisli koristi internet :) ) ucio je skolu na zapadu, i ovime je dobio ogroman ugled i podrsku u narodu i fudbalskom delu nase zemlje. Prosto, imao bi lepu startnu prednost u odnosu na ostale kandidate jer je njegov uspeh svez i to bi bio penicilin i za potencijalno problematicne igrace. A mi smo toliko srozani da nemamo sta da izgubimo. GOre od ovoga ne moze. Do sada imamo jedan ceo bod u kvalifikacijama i sve i da Paun nista ne uradi, potpuno je legitimno da se proba neko poput njega...

+287

Covek ima apsolutnu podrsku javnosti i usudicu se reci,imam utisak i da je u malo i primirio klubasku ostrascenost. Sta ces vise u ovom trenutku? Uz toliku podrsku, nece imati nikakav problem da nametne svoj autoritet i hard core splavarima™ (samo veliko trenersko ime, nije nikakva garancija, sto se videlo iz primera Advokata). Po meni. mora se iskorisiti ovaj momenat(+idealan tajming sto se tice takmicarskog dela) jer nece dugo trajati!

 

p.s. Sto se tice strucnosti, tesko da i tu kaska za Curcicem ...

Edited by Geo
Link to comment

Ja verujem da se covek zajebavao....

 

Nisam se zajebavao. Pretjerao sam sa ovim sto se odnosi na igru.

 

Sto se tice javne molitve, ide mi na zivce, kao i pretjerano ispoljavanje nacionalnih osjecanja, tako da mi se ovakve proslave na kraju uglavnom zgade iz ideoloskih razloga. Mislim da je "pjevanje" molitve do sada nesto nevidjeno u nasim okvirima, a mogla bi biti najava trenda. U tom slucaju jos cemo pisati o tome.

Edited by reginald
Link to comment

Ma i meni to sa javnom moltvom je totalno glupost, kapiram da verovatno daje neke rezultate(psiholoski efekat zajednistva) pred utakmicu ali ovako .... (samo je falilo da posle iste krene neka pesmica tipa "Dajte sa Shaviju da nam  ...", za kompletan spektakl)

Link to comment

neće paun skoro na selektorsku stolicu, ćure ima podršku u savezu, pre svega popularnog save majmunatm koji je bio sa mladom repkom kada su sticajem srećnih okolnosti izbacili špance, to je savu toliko impresioniralo da je pomislio kako je ovaj batađorista strašan trener

- ok znao je on da sa javorom zaljulja titove blizance ali su to bili incidenti kada je bunkermana poslužila sreća, kada treba napasti videli smo da se to svodi na individualnu inspiraciju naših igrača....

Edited by gone fishing
Link to comment

Nisam se zajebavao. Pretjerao sam sa ovim sto se odnosi na igru.

 

Sto se tice javne molitve, ide mi na zivce, kao i pretjerano ispoljavanje nacionalnih osjecanja, tako da mi se ovakve proslave na kraju uglavnom zgade iz ideoloskih razloga. Mislim da je "pjevanje" molitve do sada nesto nevidjeno u nasim okvirima, a mogla bi biti najava trenda. U tom slucaju jos cemo pisati o tome.

Slazem se. Trebali su zapoje Internacionalu i opale jedno kozaracko na balkonu...

Link to comment

bob im je uslišio molitve, ne znam da li ste zapazili detalj sa uručenjem dresa tomi, paun mu je pokazao da na unutrašnjoj strani donje ivice piše kako bob postavlja najveće prepreke pred svoju najbolju decu, jer zna da oni mogu da savladaju iste...

Link to comment

Znači mučeni Adem opet leti iz reprezentacije kad dođe Paun jebiga, igraju ping pong sa dečkom. pevaj, ne pevaj, klanjaj moli se, krsti se

Link to comment

Постојали су у Енглеској осамдесетих навијачи™ Челзија и репрезентације који нису бројали голове када их дају црни играчи. Регионалд је слика у огледалу те екипе: тоталитарна и мрзилачка идеологија је изнад свега, па и изнад титуле светског шампиона која је освојена спортски, уз велики труд, без превијања да би се украла која секунда, без свађања са судијама, без свађања у тиму, без мафијаша и без политике.

 

Уместо да и ми верници и ви атеисти славимо ову праву верзију православља, која људе чини бољима и која је супротстављена пародираној и крвожедној верзији разних лицемерних криминалаца у цркви и око ње, опет избијају изливи чисте мржње и презира према некоме ко верује у Бога. Нема ту лека, мрак и светло ће се рвати заувек, немам ја ту никакву дилему ни око дужине тог рата ни око стране коју бирам, али је свима који гледају са стране на нешто што може да личи на бескрајне ЧвП свађе битно да се скрене пажња на нешто што се налази у основи: иста је душа онога ко не навија за неког рвача који се бори за репрезентацију Србије зато што је он муслиман и душа ових што не навијају за репрезентацију Србије јер њени чланови верују у Бога.

 

Још нешто: сасвим је у реду спрдати се са том вером, то спада у личне слободе које не смеју да се газе јер ако се газе нема ни избора, па би онда и избор да се верује био мање вредан. Зато мене и забавља Тонијева и љаксеова прозивка. Граница је у "нећу више да навијам за њих јер верују у Бога", да парафразирам регионалда. То су нацији, то су комуњаре, то су непријатељи слободе.

Link to comment

Taj drugi deo o SP je vise bila šala nego realnost :)  jbmliga, Antara je pokazao da se može, ali da treba da bude dobar i motivisan selektor, i autoritativno ime. Paunović kod Kolarova i ekipe nije autoritet, kod ovih klinaca jeste, a pravi takvu atmosferu u ekipi da i kad svi oni postanu seniori jednog dana da će trčati na okupljanje reprezentacije, i to najviše zahvaljujući njemu. Ne treba to rasturati sada, bolje je zacementirati je.

 

A mi trenutno propuštamo EP gde igraju 24 ekipe od tipa 36 saveza koliko postoji u Evropi, tako da dublje od ovoga teško da možemo da padnemo, u najgorem slučaju novi batađorista će održati status kvo.

Kolarovu ne bi bio autoritet ni murinjo. Njemu treba sut karta iz reprezentacije kao i njemu slicnima. Sta vise, on svojim ponasanjem daje kontra primer, kako na terenu tako i van njega.

Fudbalski receno sledecem kome se treba zahvaliti je obavezno zoran tosic. Ne bih dalje da nabrajam ima ih jos, ali ova dvojica odmah napolje.

Link to comment

"Умало туча Весића и Милошевића на дочеку „орлића“

 

Odvalio bi ga Savo.Ili ne?

Link to comment

"Умало туча Весића и Милошевића на дочеку „орлића“

 

Odvalio bi ga Savo.Ili ne?

 

vesić jede jaku ranu a malo radi, ergo pun je snage... 

Link to comment

Meni nije problem molitva kao takva, problem je Oče naš koji ide posle "Silov'o si Brazil (ime po želji)".

Ovako se završilo slavlje:

atina-ferari-foto-printskrin-1435061068-685637.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...