Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Super su mi mediji koji sve vreme potencirajunds idemo u grupu smrti. Kao da nema jedna već u kojoj su Nemci, Portugalci i Francuzi...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Cash said:

Odlicno nam je sudio Aranda. Onaj penal nad Jugovicem 90% sudaca ne bi sviralo. A on je svirao sve po pravilu :)


Simpaticni Brko. :evilsmile:

Na svu tu dramu i tenziju, Makedonci daju gol u 93' protiv Irske, i ni krive ni duzne nas salju direktno, a decki potop. 

Sutra Lazovic crveni, zavrce Robertsonu tojas, SMS i Maksimovic 2 komada ledjima i idemo u 1/8 finala dogodine jer ne znam vise nijednog ceskog fudbalera, od onakve sile...

Link to comment
10 hours ago, Cash said:

Odlicno nam je sudio Aranda. Onaj penal nad Jugovicem 90% sudaca ne bi sviralo. A on je svirao sve po pravilu :)

 

kao sto je sve po pravilu iskljucio bergkampa. ne

Link to comment
On 10.11.2020. at 22:47, W.F.C. said:

Pa Engleze su Nemci zeznuli 96. u polufinalu...to kad je bila It's coming home himna prvenstva.

Jbt, jos onda su pevali o "30 years oh hope". :laugh:

A od tada prodje jos 30....

  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, Moća said:

I šta sada? Ko ide u izolaciju? Samo on ili svi fudbaleri?

 

ako je verovati b92-u on je odmah po dolasku testiran. znaci da nije ni bio u kontaktu sa ostalima.

bar se nadam da je tako

Link to comment
46 minutes ago, Ros said:

 

ako je verovati b92-u on je odmah po dolasku testiran. znaci da nije ni bio u kontaktu sa ostalima.

bar se nadam da je tako

Ja sam shvatio da je testiran u ponedeljak i bio negativan i da je na jutrasnjem testu bio pozitivan.

Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Ja sam shvatio da je testiran u ponedeljak i bio negativan i da je na jutrasnjem testu bio pozitivan.

 

 

Po dolasku u Srbiju u ponedeljak je redovno testiran i bio je pozitivan na Covid-19.

Milivojević je posle testa u ponedeljak ponovo tesitran u četvrtak i ponovo je bio pozitivan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...