Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja uz'o prosle godine u Modiani (u okviru Rodica) neke dobre Leviske za oko 5500, minus 20% koliko je bio neki popust. I sve super samo sto sam uzeo 36-36 a treba mi 34-36, al' jebiga. Cim uzmem broj manje u struku, odma' mi se butine utegnu do maksimuma a to nikako ne valja.

Link to comment

ja sam kupio par u levisovim radnjama i sve su pukle na kritičnim mestima, a nogavice su se iskrzale. A ne nosim ih duže od dve godine.Izem ti kvalitet <_<

Link to comment
ali je to roba sa greškom ili tako nešto
e da, nisam napomenuo, al imao sam do sada nekih 5 pari, nikad gresku nisam video.nego, vido na netu levi's vintage kolekciju, jedan od modela:klik :lol:
Link to comment
e ovo je s greškom :lol:
:D imam jedne caletove, lee su, model iz '78.,istina ne 1878., kontam da ih userem, ublatnjavim i prodam za brdo para!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre neki dan sam otpakovao poslednji par iz starih zaliha iz 2002 - made in USA, ondasnjih 32$, najnormalniji dzins, jednom recju Levi's. Ne znam samo sta cu jadan kad i njih rashodujem.Jesu li te u staklencu Varteksova proizvodnja ili sta je vec u pitanju? Kupio sam pre nekoliko godina model 500 i nesto na snizenju (1000 din) i bile su vrlo dobrog kvaliteta tako da mi je to pomoglo da lakse primim ondasnju vest o zatvaranju poslednje fabrike u San Francisku.Kad holden pomenu Lee ne mogu da se ne setim dijaloga izmedju Baneta Bumbara i Mikija Rubiroze kad pokazuju nove farmerke jedan drugom: Bane: Livajs, originalMiki: Li, sa dva e

Edited by jimi
Link to comment
Pre neki dan sam otpakovao poslednji par iz starih zaliha iz 2002 - made in USA, ondasnjih 32$, najnormalniji dzins, jednom recju Levi's. Ne znam samo sta cu jadan kad i njih rashodujem.Jesu li te u staklencu Varteksova proizvodnja ili sta je vec u pitanju? Kupio sam pre nekoliko godina model 500 i nesto na snizenju (1000 din) i bile su vrlo dobrog kvaliteta tako da mi je to pomoglo da lakse primim ondasnju vest o zatvaranju poslednje fabrike u San Francisku.Kad holden pomenu Lee ne mogu da se ne setim dijaloga izmedju Baneta Bumbara i Mikija Rubiroze kad pokazuju nove farmerke jedan drugom: Bane: Livajs, originalMiki: Li, sa dva e
Rekao bih da jesu Varteksove, i jakna i farmerke koje sam ne tako davno tamo kupio su bili napravljeni u Varaždinu.
Link to comment

ima u uscu snizenje na klasicne 501., u nekoliko razlicitih boja, 5 ili 6k din. e, sad, moguce da je to neko permanentno snizenje, jer i prosli put kad sam bio, bila je ista akcija.ostale su 8000-10000.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...