Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Auh jebo te. Mada, mislim da taj MP hoce da sacuva sebi posao, vise nego bilo sta. "Crveni zid" je konacno uvideo da je Boris sarlatan i lazov, te ih je samo iskoristio kao proverbijalnu zavesu. Cekam ove budale iz DUP u SIrskoj da im takodje dodje iz dupeta u glavu, no to ce malo teze ici.

Link to comment
19 minutes ago, dragance said:

Odgledah cirkus. Idem sad na kafu, imam pametnija posla nego da i dalje gledam onu galamu i nadgornjavanje.

ozbiljan cirkus. borisa boli kikiriki da na ista odgovara a starmer bolno nesposoban.

 

ima toliko materijala da ga ozbiljno razbije a ponavlja isto i to na najdosadniji moguci nacin.

 

 

da ne otvaram novi post


 

Quote

 

Labour MP Diana Johnson delivers one of the most scathing questions:

 

When the prime minister has to spend his time trying to convince the British public that he is stupid not dishonest isn’t it time for him to go?

 

 

 

Edited by adam
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

O jebo te, u sred parlamenta David Davis (ljigavac takodje, al ajde) u PMQ Borisu kaze ono cuveno "in the name of God, go"!

Gotov je do kraja ove nedelje najduze. 

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

O jebo te, u sred parlamenta David Davis (ljigavac takodje, al ajde) u PMQ Borisu kaze ono cuveno "in the name of God, go"!

Gotov je do kraja ove nedelje najduze. 

jooooj... navijam al ne smem da se nadam. taj skot je ko bubasvaba. iz cernobila bi izasao tancajuci.

Link to comment

Neka ga jos, ovo sada je najsladje. A i sto duze ostane, veca je vjerovatnoca da se torijevci nastave svadjati medju sobom, a i skandali ce nastaviti, Cummings vjerovatno ima dovoljno materijala da cijeloj druzini od Brexita zavrsi karijeru. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 12.1.2022. at 17:49, dragance said:

Eto nama Rishija za PM. 

 

meni deluje da ce preziveti taman koliko je potrebno da se torijevci konsoliduju i pripreme rishija za preuzimanje vlasti. eno ga ogradio se, gleda iz prikrajka i ceka poziv.

 

ako se to desi dovoljno brzo, rishi se seli vrata do. al ako se bubasvabi da dovoljno vremena da opet ispliva, nista od toga do izbora.

 

videcemo.

 

 

Link to comment

Da nije bilo “istrage” policije, odleteo bi prekjuče, ali avaj - Cressida ga opet vadi iz govana. Ne verujem da će još dugo moći.

Mada, vidim na jednom mestu kako postoji fotografija Borisa sa pivom u rukama (tokom jedne žurke) i “slučajno” se dodaje da je pored njega i Rishi. 

  • +1 1
Link to comment

e, da... pri tom nas bombarduju gomilom vesti o kraljicinom jubileju i kako ga proslavlja. usput je proturila zelju da kamila dobije titulu queen consort (kraljica supruga) kad carls postane kralj. delom pegla bashibozluke iz proslosti, delom mu se zahvaljuje sto je oterao i sina i brata u majcinu da kruna ne pati a delom se verovatno nada da skrene diskusiju o zurkama na diskusiju o tituli posto je uslov da se carli ozeni bio da kamila nikad ne bude kraljica. sto formalno i nece biti al fakticki hoce.

 

udruzio se establisment da se torijevcima ne izmakne stolica, kao i svaki put do sad. pa ako upali, upali.

 

ja se ne bih iznenadio da bubasvaba prezivi do izbora.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...