Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On ima neke milione nasledstva od majke, mozda je i ona ustekala koji dolar od prethodne karijere, a i sad su potpisali sa Netflixom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ETA: preduhitri me adam. A baba iz njegovog posta je u stvari prababa, kraljica majka.

Link to comment
34 minutes ago, jms_uk said:

On ima neke milione nasledstva od majke, mozda je i ona ustekala koji dolar od prethodne karijere, a i sad su potpisali sa Netflixom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ETA: preduhitri me adam. A baba iz njegovog posta je u stvari prababa, kraljica majka.

Da, kraljica majka, prababa, zabrojao se. :)

Link to comment
20 hours ago, adam said:

jes preuvelicano al sama je sebe predstavila kao zrtvu rasizma.

 

sta znam, dosta je zajebana ta klasna hijerarhija za ljude koji nisu u njoj odrasli a nadju se u centru i moraju kao ker da sednu gde im se pokaze i da slusaju naredbe. a tek je zajebana za nekog ko ocekuje da se pita i odlucuje a uz to ima i razvijenu samobitnost selebritija. to se, cini mi se, ovde desilo. stigla nova mlada koja je navikla na popularnost i ponadala se da ce kroz udaju da se popne jos vishe na toj lestvici. da ce da ide na bitne premijere i desavanja, da ce da se druzi sa slavnima i kolenovicima, da se svicka okolo s kraljicom i bude jos bitnija nego sto je bila. a ispalo da je kajmak (A lista) rezervisan za starijeg brata i zenu mu a njoj i njenom dilberu zapalo da idu u fabrike lonaca i na sekundarne zabave gde se okuplja nize plemstvo i plebs koji je uspeo u zivotu. a kad negde i budu svi zajedno, hijerarhija je smesti u zapecak. i moze da se buni i gica kolko oce, kod njih se red zna. i onda se sve logicno urushi u tucu u svinjcu. od ljudske prirode se pobeci ne moze.

 

Ja sam se odvalila od smeha kad sam negde procitala da bi ladno mogli da zavrse na nekom draga Saveta mestu, ono problemi u zajednci (sira prosirena porodica), jetrve, sverkrva, baba, deda. Sem backstage i meleona sve ostalo isto.

 

Secam se dve bivse devojke na kraljevskom vencanju, britanska aristorkartija ili sta li su (mozda cak pre iz neke gradjanske - neplemicke porodice vise klase). Osmeh olaksanja oko glave kod obe, u fazonu izbegle su cirkus, a ova ambiciozna autsajedreka nije znala u sta upada. Realno koliko god da si inteligentan, ako nisi deo te price tesko da stvarno mozes da razumes kako to funkcionuise.

Da ti javnost bukvalno nikad ne da mira, broje bebe, i dane nakon izlaska iz porodilista i dobijene grame u trudnoci. Ova probala videla da ne ide, i run Forest, run. Sad sto je bruka globalna, jbg. A i to sa rasom je u njenom slucaju zgodan izgovor, mora se imati neka karta za izlazak

 

Firma se u sustini zajebala samo sminkerskim povrsinskim promenama, to nije islo ni sa Dajanom i zavrsilo se tragicno, a da ce da ide sa generacijom iza odraslom u pristojnom bogatstvu ( britanska visa klasa) koje boli uvo za ceo taj cirkus i mogu da zive zanimljivije i opustenije (da imaju neku profesiju) van Velikog Brata Dejli mejla, zaludnicarskog citalista. Hariju nije ni sledovalo nista drugo nego da potrazi nekog van tog insajderskog kruga, pa kako mu bude.

 

Ne znam da li ce i koliko jos Firma da prezivi kao institucija, ali ko god dodje posle Elizabete morace da je menja vise zbog dece. Ne mozes ti svakog ko je slucajno rodjen u tim okolnostima prisliti na odredjeni stil zivota sto se videlo i po drugim clanovima porodice u ranijim generacijama koji su ventilirali disfunkcionalnim ponasanjem. Tamo je realno bolje ovim skroz sporednim clanovma Firme. Malo brenda radi netvorking i dekadentnog zivot koliko 'oces.

 

Nije ovo samo do  Megan i Harija.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
Kad baba ode[emoji769], hoće preskočiti Čarlsa ili će ipak da mu daju malo da bude kralj?
pa kakvog osnova imaji da mu ne daju? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

pa kakvog osnova imaji da mu ne daju? :unsure:

sent from bubamoto
 

Pa sam™ se odrekne...

 

Kao, odveć je star, kraljevini treba mlado lepo lice i tako to...

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Nije dogovoreno da Čarls abdicira, jeste li normalni? Njega bi samo neki veliki skandal oterao od trona. Taj čeka kao zapeta puška.

Sva sreća da nije ima nikakvih skandala, pogotovo  nekih velikih, tokom svog života... :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, dragance said:

Nije dogovoreno da Čarls abdicira, jeste li normalni? Njega bi samo neki veliki skandal oterao od trona. Taj čeka kao zapeta puška.


Tja, Elizabeti tek 95 :D.  Nece ona nidje, jos. Kraljica Majka zivela, 102, valjda.

 

Pending request za Carlsa.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...