Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2ed622u.png

suvise su ovi sredisnji simboli masonski, a i podsecaju na proizvodnju i izgradnju kojij ovde nema

 

mozda bolje nesto tipa starbucks kafe ...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

 

evo jedna ovako pikantnija tacka optuzbe

 

 

 

 

Samo zamisli da ima neko da brlja po izjavama i delima Torijevaca iz 70-tih i 80-tih, cega bi se sve tu naslo... Ista rica ko i kod nas, jedino sto je ovo za njih 1 solidan pad

Link to comment

Ako Mejova izgubi, to ce biti zbog seksizma u britanskom drustvu.

By americki hilaribot liberal

 

Mislis kao babu Klinton ili babu Merkel?

Ne, pre ce biti da mizoginija korelira prilicno dobro sa desnicarskim stavovima pa su zato zene koje nisu desnicarke babe a Mej (ili Tacer) se recimo nazivaju imenom.

Eto, i ti potvrdjujes sasvim dobro tu korelaciju tako da je sve na mestu.

Link to comment

Ma daj Andurile, baba Hilari je veći desničar od babe Mej - svi u DS su prema Evropi na desno. Šta se tek o Sari Palin govorilo javno i na forumu, kao i sada o Melaniji i Ivanki samo zbog muža/roditelja...

Link to comment

Nije politika u pitanju, ali ovaj tekst je koncentrovano englestvo:

 

Fuck you, I'm Millwall!

 

http://www.independent.ie/sport/soccer/other-soccer/football-fan-shouted-f-you-im-millwall-and-took-on-knifewielding-terrorists-with-his-bare-fists-35795151.html

 

Meni je ubedljivo najbolji deo kad objasni kako su teroristi bili "out of order", ko da su uleteli preko reda u banci. :D 

 

I, naravno: "I’d had four or five pints — nothing major" :D :D :D

Link to comment

Mislis kao babu Klinton ili babu Merkel?

Ne, pre ce biti da mizoginija korelira prilicno dobro sa desnicarskim stavovima pa su zato zene koje nisu desnicarke babe a Mej (ili Tacer) se recimo nazivaju imenom.

Eto, i ti potvrdjujes sasvim dobro tu korelaciju tako da je sve na mestu.

 

Bog. :ziga:

Link to comment

Korbin je do sada napravio najbolji potez kampanje - zaključao je Dajanu Abot u neki mračni podrum. Da je to uradio pre tri nedelje, imao bi prostu većinu sutra.

 

YouGov ide sa time da će konzervativci izgubiti mesta i većinu. Konačni apdejt valjda večeras.

 

seats_plot.png

 

Jbg, ne verujem.

Link to comment

Jer je

 

1. Suviše dobro da bi bilo istinito

2. YouGov jedini, osim možda još Survationa koja od svih istraživača izbacuje ovakve stvari, svi ostali su da torijevci uvećavaju većinu

3. Ovo je možda isto kao (1) ali jednostavno ne verujem da je toliki swing moguć

4. Nagla mizantropija koju sam dobio negde pre 14 meseci mi govori da će avridž raja, tj ona koja odlučuje, ipak glasati za Terezu jer izgleda strong, posh and proper umesto za Korbina koji deluje pomalo bleskasto u odelu i kravati - da, baš iz tih razloga. Mislim da je iluzorno i dalje verovati da odlučujuća većina građana glasa iz promišljenosti, ideala, manifesta, policyja, principa, predizbornog materijala, i političkog stremljenja, i da se najviše povodi površnim utiskom "Yeah, she looks all right, doesn't she" stečenim u rasponu od nekoliko sekundi televizijskog prenosa gde ponavlja prazne floskule + uticaj Informera, Novosti, Mejla, Ekspresa i Sna

Link to comment
×
×
  • Create New...