Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
17044171d5b28bc9fa22035039562236c7c21ca1.jpgOvo je već preporučivano, ali nije na odmet ponoviti. Vrhunski triler, šteta što ga nisu otkrile filmadžije, mislim da bi bio sjajan film.17044192a5fd1a1521dfe34e9151923a454dc7bb.jpgOvu sada čitam, i još je napetija, nego Ptičjak.Ni jedna, ni druga nisu za one sa osetljivim stomakom.
Link to comment
Hoćeš reći, dobro je da ga nisu otkrile filmadžije.
Zapravo, žao mi je što Englezi nisu snimili mini seriju, to bi bila serija za pamćenje. :)Obavezno da ti kupe. Ja sam ovu drugu dobila za divan dan.
Link to comment
Ovo je već preporučivano, ali nije na odmet ponoviti. Vrhunski triler, šteta što ga nisu otkrile filmadžije, mislim da bi bio sjajan film.....Ni jedna, ni druga nisu za one sa osetljivim stomakom.
odlično, lepo je videti što više preporuka. ptičjak mi stoji na polici i čeka da me prođe potreba obnavljanja druženja sa nekim starim, dragim, sto puta čitanim knjigama.doduše, počela sam i letemovu tvrđavu samoće i sviđa mi se baš, baš. bolje mi je čučnula nego sva siročad bruklina.
Link to comment

e bas mi drago da neko cita i ta lagunina izdanja, uvek kad pitam sto nema vise krimica kazu, to se ne cita u srbiji. zato kupujte i trazite da vam poklanjaju samo krimice.stormy, jesi citala ovog letema? tvrdjava je prva, naravno, ali ovaj je puslica.

Link to comment
e bas mi drago da neko cita i ta lagunina izdanja, uvek kad pitam sto nema vise krimica kazu, to se ne cita u srbiji. zato kupujte i trazite da vam poklanjaju samo krimice.stormy, jesi citala ovog letema? tvrdjava je prva, naravno, ali ovaj je puslica.
nisam, hvala ti što si mi skrenula pažnju. da sam negde naletela na nju, sigurno bih uzela.moram pribaviti, pa će se stići i to pored krimića. :) Edited by stormy
Link to comment

mirjana djurdjevic, lesh u fundusu. nije loshe, ali mislim da je moje vreme za prljavu inspektorku harijetu isteklo. ili bar djakuzi u liftu ne moze vishe da se dostigne. ili tako neshto.edip. a volim djurdjevicku, narochito chas anatomije na gradjevinskom fakultetu ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...