Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

pravi izbor za pocetak.edip: jel to znaci da si citala vec quantum thief? na sta to lici.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
odgovorila sam ti odavno jos na SF topiku :). lici na (sto se mene tice) "Hannu ozeni me! Tvoja sam !" :D . Ozbiljno, decko je genijalan. i ideje i njegov stil pisanja - ove dve knjige (sad cu da zavrsim Princa) mi spadaju u najzivlje vizualizovane knjige ever. kao da gledam film u glavi. mada, neki koje sam naterala kojima sam preporucila Quantum Thief su nasli da ima je malo tezak za pracenje. drugi su se pak odusevili kao ja. tako da nema druge nego da vidis da li ti lezi.edit: a za Bolanja mogu samo da se zahvalim forumu na preporuci. Edited by estel
Link to comment
odgovorila sam ti odavno jos na SF topiku :). lici na (sto se mene tice) "Hannu ozeni me! Tvoja sam !" :D . Ozbiljno, decko je genijalan. i ideje i njegov stil pisanja - ove dve knjige (sad cu da zavrsim Princa) mi spadaju u najzivlje vizualizovane knjige ever. kao da gledam film u glavi. mada, neki koje sam naterala kojima sam preporucila Quantum Thief su nasli da ima je malo tezak za pracenje. drugi su se pak odusevili kao ja. tako da nema druge nego da vidis da li ti lezi.edit: a za Bolanja mogu samo da se zahvalim forumu na preporuci.
forum, c'est moi!sinoc sam video odgovor. sorry. znaci finac mi je sledeci na spisku za citanje.pre toga, polu-poslovno:11403_cover.jpg
Link to comment
Ја видиш уопште нисам наступио као верник, рекао сам да је књига лоша и да је губљење времена. Ти си искористио чињеницу да пишем овде ћирилицом и пробао си да ме дисквалификујеш, што је проблем. Твоје и моје објашњење шта је теорија а шта научна истина се озбиљно разликују. О научној епистемологији можда на другом месту.
Jbt, koliko ti ignorišeš šta drugi pišu i učitavaš stvari koje nisu napisaliJa nisam iskoristio činjenicu ćirilice nizašta. To je bio Indy.A ako pročitaš moj prethodni post možda i vidiš da sam ti već odgovorio na to diskvalifikovanje.A o teoriji i istini mi tek nije jasno šta pričaš jer sam isto u prethodnom postu napisao da se slažem sa onim delom gde govoriš kako teorija postaju istine.
Link to comment
Sto se tice Murakamija, ja sam do 1Q84 sve njegove knjige procitao na engleskom.Kako je treci deo te izasao na srpskom pre engleskog prevoda, onda sam je celu procitao na srpskom i nije mi 'leglo'.Sad skoro uzeh iz biblioteke sva tri dela na engleskom i bolje mi je. Mozda je i prevod u pitanju? :unsure:A opet, verovatno je jos bolje na japanskom...
meni je ovo bio prvi motiv da se bacim na ucenje japanskog. probala Kafku na Obali (na engleskom) i jednostavno mi nije islo. bas sam imala osecaj da citam prevod.
Link to comment
forum, c'est moi!sinoc sam video odgovor. sorry. znaci finac mi je sledeci na spisku za citanje.pre toga, polu-poslovno:11403_cover.jpg
Имаш ли ти ово у некој електронско варијанти?
Link to comment

Peter Stamm: Seven Years7years.jpgPrecizno kao Patek Philippe ostro kao Swiss army knife. Ovo je drugi Svajcarac koga citam. Martin Sutera sam citao u originalu i to mi bas nije bilo fun jer mi je nemaki klimav. Seven Years je (kazu) odlican prevod.Moderna ljubavna prica slojevita i bez uobicajenih cliche dropouta.

Link to comment

ocu, ocu :)treba mi nesto od bosiljke pusic veceras tj za sutra ujutru, a knjizara je zatvorenane da je ona neko koga ce citaoci da jure da skeniraju i okace na net, ali moje je da pokusam(niko koga znam nema njene knjige. zena sugradjanka majka a tako joj vracamo :()edit, nasla

Edited by morgana
Link to comment
ocu, ocu :)treba mi nesto od bosiljke pusic veceras tj za sutra ujutru, a knjizara je zatvorenane da je ona neko koga ce citaoci da jure da skeniraju i okace na net, ali moje je da pokusam(niko koga znam nema njene knjige. zena sugradjanka majka a tako joj vracamo :()edit, nasla
gde?ne zanima me bosiljka već - gde?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...