Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Jos jedna knjiga iz edicije Recnik zaljubljenika, ovog puta -u sitna zadovoljstva, Alena Sifra. Iz treceg puta pokusavam da je dovrsim, Ali na srecu nije zamorna do odustajanja, tako je i napisana, da se ne cita u 1dahu, nego stoji za svaki slucaj pored kreveta.

Link to comment

Zadnjih par mesei isključivo gutam fantastiku, papirnu i u e-obliku, toliko sam se sludeo, da misaono komuniciram sa kolegama, a fazno se premeštam do posla i nazad u zamrznutom vremenu

Link to comment

Stigao Bolanjo (conveniently - poslednjeg dana ispita). Sta da uzmem za pocetak? Imm 2366, Noc u Cileu, Treci Rajh i Divlje Detektive - je l ima nesto od ovoga sto je bolje/gore kao uvod?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja bih izrazio oduševljenje Stivenom Hokingom tj. njegovom knjigom Kratka povest vremena koju sam pročitao pre par meseci. Jeste da pola knjige nisam razumeo, ali sam svejedno oduševljen.A sada čitam Markusa Čona, Beskrajni dani provedeni u smrti, knjiga pomenuta na forumu pre tri godine. Može se smatrati za nastavak Hokingovog dela. Takođe, veoma zanimljivo.

Link to comment

ne citam nista, na zalost, imam bas puno nekog drugog posla koji se radi u miru i tisini i uglavnom na racunaru, pa slusam razne radio programe, i radio beograd izmedju ostalog...to nije tema, znam, znam... ali sam navatala proslog cetvrtka, petka i juce a i danas zeljno ocekujem, cetvrti deo romana mladog andrije matica ''kragujevacki nokturno''. kao sto rekoh, zeljno ocekujem nastavak jer su mi se bas dopali odlomci /koviljka citala, of curse/...a kad odem u penziju, ako ne pre, procitacu ga i sama - cijelog :-)

Link to comment
Ja bih izrazio oduševljenje Stivenom Hokingom tj. njegovom knjigom Kratka povest vremena koju sam pročitao pre par meseci. Jeste da pola knjige nisam razumeo, ali sam svejedno oduševljen.A sada čitam Markusa Čona, Beskrajni dani provedeni u smrti, knjiga pomenuta na forumu pre tri godine. Može se smatrati za nastavak Hokingovog dela. Takođe, veoma zanimljivo.
Ja sam tu knjigu čitao drugi put dok sam bio u vojsci, prva osoba koja je baš to uzela iz biblioteke. Na krovu doma vojske u Leskovcu, preko leta. Bio sam pravi gušter :lol:Možda treba prvo da probaš sa Stivenom Hokingom za početnike. Pa onda Kratka povest vremena i kada se tako naoružaš zagrizeš Kosmos u orahovoj ljusci. :)
Link to comment
jok, uzela sad Nocturno de Chile. Axis cu posle Fractal Prince-a.
pravi izbor za pocetak.edip: jel to znaci da si citala vec quantum thief? na sta to lici.Sent from Bender's iPad using Tapatalk Edited by kim_philby
Link to comment
Ja sam tu knjigu čitao drugi put dok sam bio u vojsci, prva osoba koja je baš to uzela iz biblioteke. Na krovu doma vojske u Leskovcu, preko leta. Bio sam pravi gušter :lol:Možda treba prvo da probaš sa Stivenom Hokingom za početnike. Pa onda Kratka povest vremena i kada se tako naoružaš zagrizeš Kosmos u orahovoj ljusci. :)
Популарни Хокинг је једна од већих превара. Губљење времена.
Link to comment
Популарни Хокинг је једна од већих превара. Губљење времена.
Stoga treba da se okrenemo poučnim knjigama Vladike Nikolaja i saznamo pravu istinu... -_-Glede Murakamija: pročitao dve njegove knjige i obe me smorile. 1. Norveška šuma - tinejdžersko štivo, 2. Okorela zemlja čuda i kraj sveta - nju ne znam kako bih okarakterisao, nije dosadna, ima neku dinamiku, ali je zaplet + rasplet nekako glup
Link to comment
Популарни Хокинг је једна од већих превара. Губљење времена.
Kad se neko uanlajnerom uništava, to posebno uverljivo izgleda na ćirilici. Prosto se čovek ne usudi da se usprotivi pismu na kom je čitao Bibliju i dela tovariša Staljina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...