Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Friško iz knjižare:Salman Ruždi - ČAROBNICA IZ FIRENCE&Erih fon Deniken - SUMRAK BOGOVA
u denikena sam orna da ove godine indoktriniram juniora, pravo doba za misterije ^_^
Link to comment

Jel' ima negde da se kupi/naruci "O misevima i ljudima" ? Ne volim da citam sa ekrana tako da mi pdf varijanta nikako ne odgovara :P , ako znate pomazite.

Link to comment
odgajićeš 1 foxa muldera, koji će kad poraste voditi BIA-in spešl junit :lolol:
+1, sve dok je kancelarijski posao :P Edited by thermal bug
Link to comment

Zavrsio "Poslednjeg Vukodlaka" od Glena Dankana.9788652107438.jpgFino stivo i mislim da je dnekle i opravdalo hype. Jedino sto sam se nasao u cudnoj situaciji da sam procitao prvi deo trilogije i da mi se svideo a da mi se nakon toga (jos uvek) ne uzima u ruke drugi deo.

Sad da li je to zbog paranemije ili sam se vezao suvise za likove iz prvog dela ili mi se jednostavno ne cita odmah gotovo ista prica samo iz zenske perspektive, pojima nema.

Link to comment

Pronaš'o neke stare novine, pa čitam Valjarevićeve "Gojka i Dobrilu". No, ono zbog čega pišem je sledeće: da li neko ima kompletan serijal koji je Valjarević pisao za "Danas" ili zna kako se do toga može doći?

Link to comment
odgajićeš 1 foxa muldera, koji će kad poraste voditi BIA-in spešl junit :lolol:
ja sam zgutala Danikena k'o klinka, imali smo celu kolekciju (zajedno sa svim brojevima treceg oka koje je keva kupovala, ali to je vise za topik "zaglupljivanj nacije"). bas je sto kaze buba to pravo doba za misterije. nije ostavilo trajne posledice :Dima i ona Klarkova, Misterije Sveta je valjda naslov kod nas. i ona je dobra za taj uzrast :)
Link to comment
ima i ona Klarkova, Misterije Sveta je valjda naslov kod nas. i ona je dobra za taj uzrast :)
Auuu, ja sam je kao klinja čitao bezbroj puta, iako sam sumnjao u gotovo sve u njoj :) Čudesno čudnovata knjiga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...