Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Mnogo. 150 eurića, ali pevam od sreće kako mi moj zastareli krš sada radi.edit: plus što se čitav sistem nekako smirio, nije baš lako za objasniti.

Edited by Anonymous
Link to comment
Nije, taj na linku je 64GB, duplo manji :) Elem, odlični su ti Samsungovi, ja sam zimus kupio Intela pošto ih tad još niko nije imao, ali da sam znao da će ih biti uskoro verovatno bih sačekao :)
Jes stvarno, ja ćorav...:(
Link to comment
  • 4 weeks later...

Treba da prodam ovaj komp, u pitanju je prebijanje nekog duga.Dakle:AMD Athlon II X2 250 na 3.01 GhzMCP61M-M3 ploca2x1 Gb DDR3 memorije, Kingston na 1333MhzHD Maxtor 80GbNvidia GeForce 8400GSSve to je upakovano u neko Intex mini kuciste, ima napajanje Intex Accopia od 500 vati (verovatno laznih ali nema veze), tu je i LG DVD rezac... Konfiguracija za internet, muziku, filmove - klasika. Koliko bi moglo da se trazi za ovo a koliko za monitor LG Flatron W1946? I jedno je drugo je staro par meseci, jos pod garancijom.Prilicno je hitno pa pomagajte ako mozete.Sad sam se bacio na neko racunanje sam i dosao do cifre od 90-100 evra za konfiguraciju i mozda 40-50 za monitor. Jesam li mnogo omanuo?

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 2 weeks later...
Komp do 25k za Autocad?
Možda da ideš na intela, fakat nekako imam više poverenja u njega. Uzmi 8GB rama (2x4) jer je smešno jevtin, a značiće ti. U suštini, kupiš konfu za max koliko para si spreman da daš i nadogradiš ram.
Link to comment

Gledam sad nije lako uklopiti ispao sam iz fazona odavno. Jel bolje da uzme neku maticnu sa integrisanom grafikom a kasnije ako mu treba da uzme graficku posebnu? Hard diskovi skupi u PM.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...