Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

tau :Hail:mada, nista ovde nije gotovo. moze se desiti da prodju kao zadar.jbt, neka svi kolektivno izvrse samoubistvo ako izgube ovo

Edited by kojot
Link to comment

Upravo je bio snimak na Sportklubu+, neverovatna završnica :isuse: inače, obojica komentatora tokom svakog prenosa utakmica Barse moraju da kažu da se Barton povredio u polufinalu protiv Unikahe prošle sezone <_<

Link to comment

Moje strahopostovanje za Kahu :Hail: :Hail: :Hail:Mada ipak mislim da Barsa uzima titulu. Davno su oni ispucali svoju kvotu poraza ove sezone, ovo im dodje kao bonus.

Link to comment

Meni se cini da jesteBTW, jel moze neki dajdzest utakmice, jer sam se ukljucio u poslednjih 30 sekundi :isuse:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ja sam gledao samo zadnju. Uglavnom, na minut do kraja Ribas daje trojku za +5, pa Navaro vraca(uz faul, ali masi bacanje), pa Spliter promasuje i u kontri Moris zakucava. Ostalo si video.

Link to comment
Meni se cini da jesteBTW, jel moze neki dajdzest utakmice, jer sam se ukljucio u poslednjih 30 sekundi :isuse:
Barsa nije mogla da se sastavi prvo poluvreme, ovi rastereceni + razbili ih u skoku. drugo stisli, ali je Kaha preterala sa rasterecenoscu...usli u egal i eto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...