Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Zbog kladjenja dosta gledam ovaj italijanski plejof, posle 100 godina. Jebote, koliko losa kosarka a nekad davno bili najjaca liga u Evropi. Mislim da im klubovi i pored mnogo crnaca nisu nista bolji od Partizana, Mege, mozda cak i Metalca i jos neke nase osrednje ekipice, samo sto su pune hale stalno pa je lozenje vece. Tuga.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Zbog kladjenja dosta gledam ovaj italijanski plejof, posle 100 godina. Jebote, koliko losa kosarka a nekad davno bili najjaca liga u Evropi. Mislim da im klubovi i pored mnogo crnaca nisu nista bolji od Partizana, Mege, mozda cak i Metalca i jos neke nase osrednje ekipice, samo sto su pune hale stalno pa je lozenje vece. Tuga.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

Ne zajebavaj. Nisu vise prva evropska liga ali su zanimljive utakmice, pune hale i igra se dosta atraktivno. Meni se nekako cini da im je struka problem, nagomilali su brdo mediokritetnih americkih igraca i ne zna se ko vise divlja na utakmicama. To sve deluje dosta zabavno ali ozbiljnije ekipe iz jacih liga bi ih prozdrale da protiv njih probaju s tako neobaveznom igrom.

 

Ovde je trebalo Armani da pometla sve do kraja ali, kao sto rece Bradilko, Repesa tacno ne zna sta ce s ovim timom. Ima odlicne igrace, dubok i raznovrstan roster ali igraju kao pijani i svako za sebe. Macvana i Dzenkinsa ce fras da udari od ovakve kosarke. Mislim da on ne moze da izadje na kraj s Djentileom koji se ponasa i igra kao da je tim njegova svojina. Taman su nesto poceli da igraju kad se povredio, cim se vratio opet raspad sistema.

Link to comment

Ne zajebavam, posle gledanja ovih najjacih liga i Evrolige oni su mi sad jako divlji i smesni. Milion gresaka na svakom mecu, mada priznajem da jeste zanimljivo i obicno se zakuva u dosta meceva, osim ovih zadnjih par odvaljivanja po 20ak razlike.

Link to comment

Ne zajebavam, posle gledanja ovih najjacih liga i Evrolige oni su mi sad jako divlji i smesni. Milion gresaka na svakom mecu, mada priznajem da jeste zanimljivo i obicno se zakuva u dosta meceva, osim ovih zadnjih par odvaljivanja po 20ak razlike.

 

Pa, u odnosu na Endesa, tursku i VTB ligu bez diskusije su smesni i divlji ali generalno nije losa atmosfera u Italiji i zabavno je gledati ih. Vole zabari basket.

Link to comment

Evo ide prenos Avelino - Redjana, 3 minuta pre kraja prve rezultat 21:6, gosti (koji inace vode 2:1 u seriji) ne mogu da se sastave, ne znaju gde udaraju likovi :D Ivan Buva dominira, ludnica.

Link to comment

Evo ide prenos Avelino - Redjana, 3 minuta pre kraja prve rezultat 21:6, gosti (koji inace vode 2:1 u seriji) ne mogu da se sastave, ne znaju gde udaraju likovi :D Ivan Buva dominira, ludnica.

 

Moguce da gledas jednog buduceg igraca Zvezde, koliko znam ovaj Nunally nam je ponudjen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...