Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

pa kreces se prepoznatljivom stazom. uskoro ces baciti ovu praktiku, otici za nikona (fm ili tako nesto), kojeg ces ostaviti jer ce ti prirasti srcu a vratices se zapadno njemackim staklima na f8 ili f16. :D

 

ektar je odlican samo poplavi ako je podeksponiran. mozes mu slobodno dati vise svetla. odlican je takodje u malim PS kamerama sa ostrim staklom i flasom. sto bi ti takodje preporucio da pazaris. odlican je za prirodu i zrno je fenomenalno ako mislis printati ili uvecavati

Link to comment

pa kreces se prepoznatljivom stazom. uskoro ces baciti ovu praktiku, otici za nikona (fm ili tako nesto), kojeg ces ostaviti jer ce ti prirasti srcu a vratices se zapadno njemackim staklima na f8 ili f16. :D

:lolol:

ali imam vec krdo M42 stakala i sva ih volim...

Edited by Грешни Василије
Link to comment

:lolol:

ali imam vec krdo M42 stakala i sva ih volim...

ok su m42... ali dodje trenutak kada se napatis ko siroce, ulozis vremena i truda pa skontas da ti nedostaje zadnijh 15% kvaliteta koji m42 jednostavno nisu u stanju ponuditi. moj savjet ti je da batalis to i uzmes prave stvari. poenta je sto se razlika zaista vidi i osjeti :)

Link to comment

hqdefault.jpg

:D dobar!

 

eto vidis da se i sa krompirom vraca u prava stakla iz zapadne njemacke! jeste da reomar ima tri elementa i upitan kvalitet ali neverdles je na pravom putu

Link to comment

... kupio jutros za 1500 dindzi :cry: mint stanje

 

Yashica_TL_Electro-X_-_2.jpg

 

 

... oduvek sam zeleo ovakvu Yashicu i eto kako se snovi ostvaruju kada se najmanje nadas.

 

Mali bonus: navoj je M42(!) a pedesetica kida kako radi, probao vec u gradskom prevozu

Edited by Caligula
Link to comment

... kupio jutros za 1500 dindzi :cry: mint stanje

 

Yashica_TL_Electro-X_-_2.jpg

 

 

... oduvek sam zeleo ovakvu Yashicu i eto kako se snovi ostvaruju kada se najmanje nadas.

 

Mali bonus: navoj je M42(!) a pedesetica kida kako radi, probao vec u gradskom prevozu

 

Odlican klon Spotmatica, lep ko slika, kvalitetan.

 

Kako bre tebe useru ovakve cene, nije mi jasno 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kauboje, hipsteru! Ajde pa okači neke fotke kad to razviješ.

 

Samo da smrsham i pokupim babine bluzice sa tavana, kacim oko vrata sve sto imam od analogije i slikam se za perspic :fantom:

 

4743084835_594075bfbf_b.jpg

 

tumblr_m7yatfRFgU1rwv1t6o1_500.jpg

 

 

Odlican klon Spotmatica, lep ko slika, kvalitetan.

 

Kako bre tebe useru ovakve cene, nije mi jasno 

 

I tebe bi sralo da svako jutro prodjes kroz krcat buvljak na putu ka busu

 

edit: trazio covek 10E, castio sam ga sa 300 dinara jer je cena besmislena. Cak sam mu ponudio da stavim na oglase pa da ga proda za 30+E ali nije hteo da se bakce s tim i da ceka.

Edited by Caligula
Link to comment

... ima neki opak zum objektiv i grip jbg, mozda zato. Kako god ja svoj pazario za 2500 koliko se secam, sa dva objektiva :fantom:

Ne, ne, zum i grip idu odvojeno  :lolol: znaci no name zum za 650 evra  :0.6:, matori izakani speedlite za 100 evra, i winder za 150 :Hail:

cudo sta covek moze da kupi za 1.400 evra!

kapiram da bi mogao da spusti na 1.200  :lolol:

 

 

P o s e b n o se prodaju dodaci (Slika 3) a u kompletu je moguće uklopiti cenu.... 

 

– Canon power winder, Japan, sa futrolom, (cena 150 E), 

– Canon speedlite 155a, sa futrolom (cena 100 E), 

 

– AutoZoom 1:3.5, 75-205mm, MULTI C -najvredniji deo (cena 650 E). 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...