Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

decenijama radi svadbe, cuti i nece biti realan. to je to, ovo su vrhunski antropoloski zapisi kretanja medju obicnim ljudima u jednom posebnom, izdvojenom kontekstu. jako dugo nisam video nesto ovako inspirativno.

Link to comment

Meni pomalo smeta ograđivanje:

"Ja imam svoju tarifu. 100 evra dnevno za mene, plus 50 evra onome ko mi nađe posao. Po tom osnovu i funkcionišem. Ne bih nikada sam našao posao. Ja se ne družim s ljudima koji prave svadbe. Moji prijatelji ne prave svadbe, ne krećem se u krugu ljudi koji prave svadbe. Moram da nađem posrednika, menadžera koji ce mi naći posao."

To i činjenica da su izložene fotografije one koje nisu prodate (ako ne kupite, rizikujete da fotografija na kojoj se nalazite, 

u pozi koja vam se ne sviđa, bude izložena u nekoj galeriji, a da vi budete objekat sveopšteg podsmeha).

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Meni pomalo smeta ograđivanje:

"Ja imam svoju tarifu. 100 evra dnevno za mene, plus 50 evra onome ko mi nađe posao. Po tom osnovu i funkcionišem. Ne bih nikada sam našao posao. Ja se ne družim s ljudima koji prave svadbe. Moji prijatelji ne prave svadbe, ne krećem se u krugu ljudi koji prave svadbe. Moram da nađem posrednika, menadžera koji ce mi naći posao."

To i činjenica da su izložene fotografije one koje nisu prodate (ako ne kupite, rizikujete da fotografija na kojoj se nalazite, 

u pozi koja vam se ne sviđa, bude izložena u nekoj galeriji, a da vi budete objekat sveopšteg podsmeha).

 

mislim da si malo prestroga prema fotografu. 

Link to comment

Uh, prema fotografu ne, fotografije su sjajne, možda samo prema čoveku koji ima potrebu da objasni™,

a stoji iza objektiva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...