Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Svaka epizoda gde Charli pomene da on specialize in bird law je odlična. Morin - cats are magical i Denis :lolol:

Mene bi inache malo razočaralo da ovo poslednjih sezona veće insistiranje na Mekovoj closeted gej strani ne vodi ka nekoj Gang finds boyfriend for Mac ili tako nekoj epizodi, pa neka bude za pet sezona ako treba.

 

A jebi ga, to je kao kad bi te razočaralo da Denisova psihopatija ne dovede do Gang hospitalize Dennis, ili Dennis finally murders someone. :D Kad bi Mek našao dečka, smirio bi se za 70%, a onda nema serije.

 

Ali, Morin na pomen krzna i repa. :lolol: I Bilova deca su potpuni spektakl! I'm the man of the house. :lolol:

Link to comment

A jebi ga, to je kao kad bi te razočaralo da Denisova psihopatija ne dovede do Gang hospitalize Dennis, ili Dennis finally murders someone. :D Kad bi Mek našao dečka, smirio bi se za 70%, a onda nema serije.

 

Ali, Morin na pomen krzna i repa. :lolol: I Bilova deca su potpuni spektakl! I'm the man of the house. :lolol:

 

 

Pogreshno se izrazih, ne stvarno razocharan, ne bih to mogao za Sunny, a i vishe sam mislio kao gang tries to find boyfriend for Mac, gde bi oni mogli drzhati audicije i svadjati se oko toga jel Mac power bottom ili ne, ne da on sam prihvati to, vec da njima dopizdi.

 

Bilova deca su zaista odlichna, a klinja sa cocksucker me podseti da sam se spremao deadwood opet da odgledam, hvala mu :D

Link to comment

nisam bas redovno gledao, zato jutros stukoh tri zadnje epizode. kakvi idioti :D

sve, ali charlie i I specialize in bird law :lol::Hail:

Link to comment

Ja sam iz nekog razloga imao trip da su osma i deveta sezona bile slabije. Odgledao sam ih ponovo u proteklih desetak dana i nije mi jasno kako sam tako nešto mogao da pomislim :lol:

Link to comment

Inace, koga zanima, Glenn Howerton i Rob McElhenney gostuju u zadnjoj epizodi Nerdist podcasta. Dosta zabavno :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Verovatno najbizarnija epizoda do sada, a tu mislim na okruženje. Gostuje i Lamar Odom™, a on me malo izbacuje iz tripa. No, jesam se smejao, to se ne dovodi u pitanje. :lolol:

Link to comment

Verovatno najbizarnija epizoda do sada, a tu mislim na okruženje. Gostuje i Lamar Odom™, a on me malo izbacuje iz tripa. No, jesam se smejao, to se ne dovodi u pitanje. :lolol:

prekini da gledaš Always Sunny danju! nekako je neprirodno i nedovoljno svečano...

 

ova sezona je ubedljivo najbolja do sada! zanimljivo je bilo gostovanje cele ekipe kod Conana prošle nedelje.

Link to comment

Meni ova zadnja epizoda bas I nije bila nesto, moguce zato sto nikad nisam gotivio game shows, a pogotovu taj neki family feud format. 

 

Ali kad Frank objasnjava sta je "toe knife" :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas pogledah ove dvije zadnje epizode. Jebote :lol:

 

Odlicna sezona. I finale je carsko, svi su bili u vrhunskoj formi. 

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...