Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

pa to, Mekonahej™ ftw. a cela epizoda je Birdman, tj ako su snimali posle filma...

 

негде сам прочитао да је снимљена је пар месеци пре него што је филм изашао и да је тру детектив био једна од, али не једина инспирација за епизоду... ако ископам тај чланак поставићу

 

едит: ево га http://www.myfoxla.com/story/28019229/always-sunny-in-philadelphia-takes-true-detective-cue

Edited by Dionysos
Link to comment
  • 2 weeks later...

Od svih serija koje mnogo volim it's always sunny mi je najteže da prodam okruženju. Samo par ljudi je skapiralo, plot ne zvuči previše zanimljivo, pilot je onako, a ne sećam se više kada kreće da bude genijalno. Za nove epizode ipak mora da se znaju stare, suviše je insajderskih fora... Poznato?

Link to comment

Najbolji način je da počneš da gledaš sa njima, ako je to moguće. Makar prvih par epizoda. 

 

Ja sam iskoristio priliku i krenuo od početka da gledam sa devojkom i već posle tri epizode je bila kupljena. Sada ih voli kao rod rođeni. Osim ujka Džeka. 

 

Serija definitivno nije na prvu loptu za prosečnog čoveka i u nju mora da se uđe da bi bilo smešno. Mislim, mene je kupila još prvom scenom u prvoj epizodi ("whoa, we don't want any trouble"), ali takve stvari ne leže svakome. I mora da se gleda redom, nisu tu "Prijatelji" pa da je nebitno ako se nešto preskoči.

Link to comment

Najbolji način je da počneš da gledaš sa njima, ako je to moguće. Makar prvih par epizoda. 

Slažem se, ovo je jedino palilo, bivša se isto odmah navukla i skapirala sve fore, kao i još dve ortakinje na isti način. Odgledali smo celu sezonu u vozu.

Link to comment

Slažem se, ovo je jedino palilo, bivša se isto odmah navukla i skapirala sve fore, kao i još dve ortakinje na isti način. Odgledali smo celu sezonu u vozu.

 

Evo mi smo stigli do devete sezone za nepune dve nedelje :lol:

Link to comment

Svaka epizoda gde Charli pomene da on specialize in bird law je odlična. Morin - cats are magical i Denis :lolol:

Mene bi inache malo razočaralo da ovo poslednjih sezona veće insistiranje na Mekovoj closeted gej strani ne vodi ka nekoj Gang finds boyfriend for Mac ili tako nekoj epizodi, pa neka bude za pet sezona ako treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...