Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Ali ovo poredjenje...

Inače, priznajem da mi se mišljenje o dotičnoj bilo popravilo usled aktivnosti na tviteru i političkih stavova predhodnih godina, ali avaj...

Edited by mraki
Link to comment
19 hours ago, mraki said:

Verujem da je više izmanipulisan od strane ekipe emisije radi senzacionalizma nego što je on sam manipulator.

Našli su se, divni su i on i ona.

Quote

 

Kurir: Šta kažete na to da Vesna Popov tvrdi da vam je davala po 500 evra mesečno pet godina?


Milan: Jesam li ja rekao u emisiji da sam imao tuđu pomoć? Jesam. Jesam li rekao da mi ti ljudi ne pomažu više? Jesam.


Kurir: Niste rekli da ste pet godina dobijali po 800 evra mesečno. Govorili ste da nemate šta da jedete.

 

Milan: Jesam li ja ijednog momenta rekao da nemam šta da jedem? Vi ste novinari rekli da nemam šta da jedem. (U najavi emisije Tatjana Vojtehovski kaže: „Je l‘ imaš šta da jedeš trenutno?“, „Nemam“, rekao je. Bilo je skoro sedam uveče. „Šta si jeo danas?“, pitala sam. „Ništa“ rekao je, prim. aut.)


Kurir: Govorili ste da niste imali šta da jedete po dva dana.


Milan: Ma, čitava ta priča se odnosi na period do početka fakulteta!


Kurir: Na pitanje u emisiji: „Da li ćete imati šta da jedete za vikend?“, odgovorili ste: „Videćemo.“

 

Milan: Od fakulteta nikad nisam bio gladan, nijednog dana, nijedan minut.

 

Kurir: Koliko ste novca mesečno dobijali?

 

Milan: A šta očekujete da vam kažem?

 

Kurir: Istinu.

 

Milan: Ja šta god da kažem, vi ćete preneti drugačije, na kraju će ispasti da sam imao 20.000 evra mesečno.

 

Kurir: Pa koliko ste imali?

 

Milan: A zašto me pitate kad ste sami to malopre rekli?

kurir.rs/vesti/drustvo/3012735/kakav-obrt-student-milan-za-kurir-tv-nikad-nisam-ni-rekao-da-nemam-sta-da-jedem

Edited by vememah
Link to comment

Pa da, niko od aktera nije tu izmanipulisan, bila je to obostrana korist za oboje. Njoj je trebala sob story, jebeš činjenice; njemu su trebali novi sponzori jer su ga pređašnji otkačili. Jedino verovatno nisu računali da će svi po priču nezgodni detalji isplivati baš tako brzo. 

Link to comment
8 hours ago, colonelo said:

I to u tekstu kojeg je autorka nazvala ''jedinom istinom.

Koliko ja znam, naslove obično daju urednici, dakle taj Pokojna Mileva Trivan lik, još jedan slaninar uglađeni predstavnik mitteleuropske kulture kao i Vojtehovska.

Link to comment

Štakori, svi odreda

 

I primetio sam jednu stvar, kako Novosađani jako vole da brane Vojtehovsku. Da li je moguće da je taj retardirani lokalpatriotizam jači od zdravog razuma? 

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Brane oni sebe, preko nje. A ona to skapirala pa se vozi na tom talasu...


...shiit has hit the fan....

 

Čekaj, od čega bi to random Novosađani branili sebe?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...