Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

to kolo treba da povede nacionalna kuća, pri tom ne mislim na ovu sprdnju od hd kanala. kod ovih ostalih toga nema na vidiku, za sada

Link to comment

Digla se prilična frka oko Vojtehovske i njene emisije.

Grozni komentari o onom dečku širom neta, meni ga nekako ipak žao, bori se kako zna i ume. Verujem da je više izmanipulisan od strane ekipe emisije radi senzacionalizma nego što je on sam manipulator.

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Digla se prilična frka oko Vojtehovske i njene emisije.

Grozni komentari o onom dečku širom neta, meni ga nekako ipak žao, bori se kako zna i ume. Verujem da je više izmanipulisan od strane ekipe emisije radi senzacionalizma nego što je on sam manipulator.

 

 

Link to comment

Prilično nadmeno saopštenje u kom je malo toga rečeno, vešto zamenjene teze. Eno sad RT svakoga ko je hvali, koristeći u tome predhodne učesnike emisija, sujeta kao takva (a i bezobrazluk). 

Jadan mladi čovek sve u svemu, razvlačiće ga tabloidni lešinari ko zna koliko, nije mu tu trebalo.

Inače, jako retko pratim ovo, ali predhodnu emisiju sam eto pogledao pa mi cela ova frka privukla pažnju.

Edited by mraki
Link to comment

Pa ja ne znam zasto je uopste isao u emisiju, pogotovu ako je vec i sam rekao da mu salju pare ili ako je vec otisao zasto nije rekao da je ranije sve pregurao bez para a da sada ima dobrih ljudi koji mu pomazu?
Ovako je samo ispao prevarant i od toga se nikada nece oprati.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...