Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Bayern home (na mreži prozvan obrnuti Arsenal), omaž sezoni 1932 i prvoj nacionalnoj titulu (tada je crveni deo bio bordo, što su trebali i sad da urade).

d9711af9a2e3e87f68f2ec440592d3b4.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Došla sam na topik samo da vas zamolim ako negde naletite (ili je možda nečije dete preraslo) na Vidićev MCH UTD dres u veličini 140 - javite. 

 

Moj Messi je izgleda lažni Messi, ispostavlja se da je odličan defanzivac pa hoću da ga uputim na druge idole. 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Došla sam na topik samo da vas zamolim ako negde naletite (ili je možda nečije dete preraslo) na Vidićev MCH UTD dres u veličini 140 - javite. 

 

Moj Messi je izgleda lažni Messi, ispostavlja se da je odličan defanzivac pa hoću da ga uputim na druge idole. 

Ne znam da li ti ovo odgovara, piše da mogu sve veličine

https://novi.kupujemprodajem.com/sport-i-razonoda/fudbal/manchester-united-dres-2009-10-nemanja-vidic-15/oglas/142879748

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Došla sam na topik samo da vas zamolim ako negde naletite (ili je možda nečije dete preraslo) na Vidićev MCH UTD dres u veličini 140 - javite. 

 

Moj Messi je izgleda lažni Messi, ispostavlja se da je odličan defanzivac pa hoću da ga uputim na druge idole. 

spreman sam da poklonim mladom gospodinu raću petrovića

:nobles:

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Hvala, kumse, zadrži gosn Raću. 

Pošto ga uglavnom otac vodi i posmatra, kaže da je mali sajko zreo za Najdoskog na leđima, izgleda da je taj profil "neprelazne zadnje linije" :isuse:

 

Ko zna, možda mu se nešto i promeni u stilu igre, tek dva meseca trenira. 

 

Hvala Saša, videću sa likom koji mi je prodao Messijev dres, za decu se ne isplati po toj ceni. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...