Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

  • 1 month later...



Thread o dresovima u Seriji A sezona 94/95. Nekoliko klasika, pre svih mislim Juve sa Kappom i Danoneom, izlišno je pominjati trešu koja je pratila ovu garnituru :D

Milan isto Lotto klasik, Lazio Umbro sa Gazom, Asicsove pertle na sve strane, pokojni Uhlsport…
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 hour ago, ducca said:

Danska u full 1992 modu

 

 

Razumem simboliku, ali onaj iz 1986. je neuporedivo lepsi. Jedan od najlepsih reprezentativnih ikad.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sve i da je ovaj leak validan, a na Footyheadline je objavljeno što znači da je prilično sigurno, verujem da će PL udariti neki veto na ovo. Pobuna navijača takodje bi dovela da ova zajebancija ne ugleda svetlost dana. Imao je Adidas pre koju godinu fix ideju sa kamuflažnim crno-belim dresom i šorcem za Man Utd na šta je reakcija po mrežama bila opšte gadjenje pa su cele sezone kombinovali dres sa crnim šorcem.

Link to comment

U Sport Visionu ima da se kupi Umbro dres West Hama, da ne ostavljam sad link ali bacio sam pogled ima i ova a i iz prethodnih sezona. Vidjao sam čak i Evertonov pre koju godinu ali sad mislim da nema, možda outlet. U Adidas radnjama (ili pomenutom SV) gotovo izvesno može da se nadje Man United dres, možda i Arsenal. Liverpool ima u SV videh na sajtu (pod rubrikom majice a ne dres ali to je to), Tott sumnjam da ima gde od Nike timova, veća šansa da ima Chelsea eventualno mada sumnjam. City nisam siguran, to jedino proveriti u Puma radnjama (znam da ima u Galeriji). Ostali tanko.

A da, Southampton cela garnitura 3 dresa može da se poruči preko Shopstera biggrin.png

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...