Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je bilo za afriku,kao otklon na jugoslaviju uz napomenu da su šortcevi bili plavi, a štucne bele

 

posle je kumovski lobi progurao da nam je all red kombinacija talija

 

serem im se u dres

 

Ta all red kombinacija je rezultat jedenja govana FIFA mislim 2014. kad su počeli da insistiraju da mora da se nosi pretežno jedna boja i dres i šorc i štucne, pa smo imali all white Nemce i Engleze, all blue Italijane i Francuze, Argentina sa belim šorcevima i slično. To pravilo je u medjuvremenu ukinuto ili štagod, vratili su se manje-više svi tradicionalnim kombinacijama, ali nama ostade all red pošto kapiram da nikom nije ni palo na pamet da pošalje kakav mail tehničkom sponzoru i zatraži povratak makar plavih šorceva.  

Link to comment
On 23.5.2022. at 13:25, Mil@n said:

Ne postoji veći kič od zlatne boje na apsolutno bilo čemu. 

Zlatno na crnom je ekstra kombinacija

 

Ratnik u gagatu i zlatu, npr.

 

Što se tiče dresa, tačno mi se jebe kako izgleda i koja je boja. Ne igra dres.

Što li vas trigeruju ovakve gluposti, nikad mi neće biti jasno.

Link to comment

šta, na temi o dresovima što raspravljamo o dresovima?

 

pa mislim ne bi ni meni smetalo da naši igraju u vrećama za krompir, ali ovo je navodno radio neki profesionalac i plaćen je za ovo.

 

Znam, sad će svi da graknu "e za šta se sve bacaju pare, ako je ovo najveći problem..." i naravno da nije, ali nekad treba sranjetu reći da je sranje, od tog "ma jebo to, to je nebitno" smo i došli do ovog da više ništa nije bitno. 

  • +1 1
Link to comment

Sranje je individualna kategorija. Ajd da se rapsravlja o kroju dresa, ali boja.:isuse:

Tačno se vidi da izaziva sasvim neke nefudbalske i nesportske frustove.

moš misliti, crven dres, propas! ličimo na Ruse i slične fantazmagorije. 

 

Link to comment
43 minutes ago, Filozof manijak said:

Sranje je individualna kategorija. Ajd da se rapsravlja o kroju dresa, ali boja.:isuse:

Tačno se vidi da izaziva sasvim neke nefudbalske i nesportske frustove.

moš misliti, crven dres, propas! ličimo na Ruse i slične fantazmagorije. 

 

 

Brt, jesi realan? Dođeš na temu "dresovi" i dok diskutujemo o dresovima čega je boja skoro pa osnovni sastojak. učitavaš kojekakve gluposti. 

 

Dres je ogavan i to je to, voleo bi da je lepši, šta sad što nije, zaboravim na to onog trenutka kada napustim topik, evo samo što nisam glavom o zid udarao jer reprezentacija Srbije u jebenom fudbalu ima odvratan dres... To mi je no. 1 životni problem.

 

  • +1 1
Link to comment

naravno da je sranje individualna kategorija, kao i sve što ima veze sa ukusom. nekome se sviđa, nekome ne, i o tome diskutujemo na forumu koji služi za to. Jedino veće sranje od toga je doći i ljudima koji diskutuju o temi i tome je li nešto super ili sranje reći "pa je li realno da o tome diskutujete". Mislim, eno pun forum ljudi koji diskutuju o paprikama, rijalitijima, cipelama ili ratu u Ukrajini pa mi nikad nije palo na pamet da odem među njih i kažem im "jebote o čemu vi diskutujete, da li je to realno". Neka cvjeta hiljadu cvjetova, neka ima hiljadu ukusa. Nećemo valjda raspravljati o tome da su 2 i 2 jednako 4, valjda smo te diskusije ostavili iza sebe.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...