Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Do kad FSS ima ugovor sa Pumom? Ako Zabari ispadnu, jesmo li mi onda Pumi glavni izlog na Mundijalu, da li ocekivati poseban tretman?

 

Inace, ovo me podsetilo na jednu simpaticnu triviju. Jugoslovenski dresovi na Mundijalu 1990. je Adidas zapravo isprva namenio Francuzima, ali oni se nisu kvalifikovali. 

Link to comment

I dalje ne razumem zasto ne vrate plave ili teget šorceve i bele čarape, ovo sve crveno nidje veze s vezom. Jedno vreme jeste FIFA imala fix ideju da dresovi treba da budu u istoj nijansi sva 3 dela pa su Nemci i Englezi bili total beli i slično, otprilike su tad i nama pocrveneli sve. U medjuvremenu taj princip je napušten a mi ostasmo crveni.

  • +1 1
Link to comment

boje zastave su ubeljivo najdosadnije i najneoriginalnije rešenje

 

vizantijsko plavo i svi zadovoljni, imali bi   kontinuitet i sa Titom i sa Nemanjićima, sa Mošom i Tirketom i sa Džajom i Piksijem

Link to comment

Meni je sve bolje od ovih ludorija sa "Tesla plavom" i onim ocilima koji u nekom uglu zaliče na pobačaj kukastog krsta i rusko-seljoberskih ornamenata.

 

Umbro jeste usrao sa skroz crvenom, ali mislim da bi povratak na YU dresove bio takodje promašaj. Belo nam lepo stoji, bez ikakvih dodatak, eventualno tanke, jedva vidljive, pruge u bojama zastave-ako baš mora.

 

Na ovaj fazon

 

Yugoslavia away shirt for the 1984 European Championship. | European  championships, Shirts, Vintage adidas

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne pratim baš Zvezdu u Linglongu, ali prema Footy Headlines beli dres je danas debitovao. Meni deluje fenomenalno, očigledna je ideja omaža Puma rezervnoj kombinaciji iz 1990/91. Realno full bela kombinacija treba uvek da bude na raspolaganju kao rezervni dres, a te plave/teget zajebancije nek ostave za Vojvodinu i gostovanja drugim crveno belim ekipama. Verovatno najbolji dres koji je Macron napravio Zvezdi do sad.

290f4347817018cca46e3b65a77fe02b.jpg

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...