Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

7 hours ago, borris_ said:

Zar nije bolje da pustis njega da izabere sam?

 

Ovaj gore lici na glumca Adama Sandlera. 

na kraju on sam izabere, a meni, posto sam ja dokona (radim u opstini, a na netu sam 5 od 8 sati radnog vremena, ali psssssst :D) i usamljena majka (udovica) deteta u pecalbi,  to dodje kao da kuvam za njih ili tako nesto.... svesna sam da bih trebalo da ga pustim da sam bira i trazi, ali eto, on ima manjka vremena, ja viska, a i svi mi koji imamo decu volimo da nesto cinimo za njih. ne bih ga nikada terala da nosi to nesto sto se meni svidja a njemu ne, samo mu sibam linkove za stvari koje mislim da bi mu odgovarale i koje bi mu se svidele. 

nisam ja bas od onih  posesivnih, ''crnogorskih'' majki, ali ponekad nedostaje to sto nemas obavezu da kuvas nedeljni rucak, pricuvas mu dete i takoto... laksi i pje zivot sa tim nekim sitnicama koje cine porodican zivot.

Edited by nezvanova
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, nezvanova said:

na kraju on sam izabere, a meni, posto sam ja dokona (radim u opstini, a na netu sam 5 od 8 sati radnog vremena, ali psssssst :D) i usamljena majka (udovica) deteta u pecalbi,  to dodje kao da kuvam za njih ili tako nesto.... svesna sam da bih trebalo da ga pustim da sam bira i trazi, ali eto, on ima manjka vremena, ja viska, a i svi mi koji imamo decu volimo da nesto cinimo za njih. ne bih ga nikada terala da nosi to nesto sto se meni svidja a njemu ne, samo mu sibam linkove za stvari koje mislim da bi mu odgovarale i koje bi mu se svidele. 

nisam ja bas od onih  posesivnih, ''crnogorskih'' majki, ali ponekad nedostaje to sto nemas obavezu da kuvas nedeljni rucak, pricuvas mu dete i takoto... laksi i pje zivot sa tim nekim sitnicama koje cine porodican zivot.

Eo ima kod mene da se čuva i kuva :lolol:

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Danas sam bas slusao gradonalcenika Orléans-a, prica kako je grad postao popularan poslije svih ovih korona zatvaranja.

 

Ako se muzej otvara na jesen ili zimu, neka uzme neki tanki dzemper sto ide uz vrat sa sakoom. A moze i neki engleski stil (ima slika na prosloj strani).

  • +1 1
Link to comment
u orleanu, muzej za biodovzitet. on je na tom projektu bio od pocetka, pravljenja zbirki, dizajniranje postavke itd.... kustos je za botanicku neku zbirku
https://www.recolnat.org/en/nos-partenaires/les-herbiers-du-museum-dorleans
 
 
Oftopik:
Radio neki intervju sa onim Rill-om urednikom NG i on kaže da je pričao sa nekim našim istraživačima koji su ustanovili da su naša groblja riznice biodiverziteta [emoji15]







... Shiit has hit the fan

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Oftopik:
Radio neki intervju sa onim Rill-om urednikom NG i on kaže da je pričao sa nekim našim istraživačima koji su ustanovili da su naša groblja riznice biodiverziteta emoji15.png







... Shiit has hit the fan
 

ja se bas ne doznajem u te  nauke, ali logicno mi zvuci da jesu riznice autohtonih biljaka, danas i nocnu frajlu tesko da mozes da vidis negde, i tu vlada moda. instagram prepun hortenzija i bozura, a karanfilima npr ni traga. a na starim grobovima se svasta nesto zapatilo od bbiljaka

Link to comment
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...