Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

evo, nadjoh nesto :D kao dobrica, bas izgleda neformalno i kao neki ludi naucnik koji ne prati modne trendove  (mada, istina je da je moj sin jako slicne konstitucije kao dobrica)

 

spacer.png

 

 

Link to comment
5 hours ago, nezvanova said:

evo, nadjoh nesto :D kao dobrica, bas izgleda neformalno i kao neki ludi naucnik koji ne prati modne trendove  (mada, istina je da je moj sin jako slicne konstitucije kao dobrica)

 

spacer.png

 

 

Bez zezanja,mnogo bolje sako od kepera koji ce mu dati formu i popuniti figuru.Eventualno neki military detalj kao epoleta .Ja nosim ove mekane sakoe ali imam dosta popunjenije ruke i ramena i taman mi legne.Ti kruci od kepera me ukockaju.

https://www.limundo.com/kupovina/Odeca/Muska-odeca/Odela-i-sakoi/TERRANOVA-JEANS-muski-sako-L-KAO-NOV/71067609

ovako nekako

Edited by askeladden
Link to comment

Nista on nije razbacaniji od Dobrice,ali prikladniji sako cuda cini.Makar imaju gradju .Ja sam vise kao Bjelogrlic,pa kad pogodim ramena i nadlakticu,rukavi dugacki.A ne sme ni pes da bude dugacak da ne budem bas totalno kao od starijeg brata da sam uzeo.

Link to comment

Ti sakoi i odela su po limundima i drugoručnim prodavnicama bagatela i često ima skoro novih za 20% regularne cene 

Ne vidim poentu davati toliko para za nešto će se možda nositi jednom godišnje ,gde će ionako svi gledati u mladu i mladoženju  

Link to comment
ja kad mi je poslednji put trebalo odelo, tražio sam zeleno pošto mi je kolega bivši jednom rekao da imam maslinasto zeleni ten [emoji23]. 
nisam našao odelo, te završih sa ovim navigare sakoom i barbolini ostatkom. 
ko piletu sise što se kaže [emoji23]
VRS-7572-1.jpg
Tebe i AV isti stilista oblači!
Vesara je vaša kopija...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...