Jump to content
IGNORED

Kolumna Ivana Ergića


Töölönlahti

Recommended Posts

Pre neki dan sam video da je Dule Savić gostovao na ekonomskom forumu na Mokroj Gori da bi ekonomisti sagledali neke stvari iz neekonomskog ugla ... Drugi "predavači" neekonomisti su bili Beogradski sindikat. Ne znam kakav je taj mokrogorski ekonomski forum, ali je ovo bilo za ubijanje televizora.
To je sve iz jednog istog Mordora. Muz Ljudmile Beckovic, bivsi direktor Politike kad je i Fedja Dimovic imao koju da kaze za najstarije dnevne novine, vodi te skole i forume na Mokroj Gori. :puke:
Link to comment
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    9

  • bergasa19

    9

  • DarkAttraktor

    7

  • teacher

    6

To je sve iz jednog istog Mordora. Muz Ljudmile Beckovic, bivsi direktor Politike kad je i Fedja Dimovic imao koju da kaze za najstarije dnevne novine, vodi te skole i forume na Mokroj Gori. :puke:
Matija?
Link to comment
Drugi znam da je Dule Savić, a trećeg ne mogu da se setim da me ubiješ?
Zavisi po kom kriterijumu gledaš. Ako je morao da bude i uspešan, onda Žonpi, a ako može da bude i luzer, onda Duško Tošić.
Link to comment
Kako li ce Acastop da podnese ovakve sportohulne reci :(
acin sledeci tvit: neki ljudi koji se nisu bas istakli u reprezentaciji i koji su joj pravili probleme kada je trebalo da budu najbolji sada nesto zanovetaju i filozofiraju! tako se ne ide slozno do pobede! serbia till d win!!!
Link to comment
Marko Jarić je jedan od tri najgluplja čoveka na svetu i: ili on ovo nije napisao jer u izjavi ima 3 proširene rečenice; ili je novinar nakitio, a Jare rekao: "Bwate, ša se kurče ovi seljaci na dočecima?"
dok je sve one ribe iz italije, bivse jugoslavije i sada iz amerike nahvatao na lepotu? marko jaric ne moze biti glup covek.
Link to comment

To je relativna kategorija. Tj. dovoljno je da on ispadne intelegintan u odnosu na te ribe, sto nije nuzno tesko postici...plus je kosarkas, fizicki razvijen, poznata licnost, ima kesa...mozda je i sarmantan (?) ili tako nesto

Edited by hazard
Link to comment
To je relativna kategorija. Tj. dovoljno je da on ispadne intelegintan u odnosu na te ribe, sto nije nuzno tesko postici...plus je kosarkas, fizicki razvijen, poznata licnost, ima kesa...mozda je i sarmantan (?) ili tako nesto
upoznao si ih pa si dosao do ovog zakljucka?iz perspektive njegove supruge on je nepoznat lik koji zaradjuje manje od nje.
Link to comment
iz perspektive njegove supruge on je nepoznat lik koji zaradjuje manje od nje.
upoznao si ih pa si dosao do ovog zakljucka?
:PSigurno gospodja Jarić ne misli da je ružan, ali sad bi već trebalo neka žena da se uključi i da nam reši dilemu Edited by Lezilebovich
Link to comment

pa jbt, supruga mu je adriana lima, a on je lik za koga su jedva culi i navijaci klubova za koje je nastupao. ne moram da ih poznajem da bi dosao do tog zakljucka :Deditstvarno bi mogle zene da nam rese dilemu posto ni meni nije najjasnije kako njemu to uspeva.

Edited by kojot
Link to comment

dobar je ko dobar dan!!! imala ja slucajan faca u faca susret tamo neke 2004 recimo i onako se ublentavila u njega ko neka snajka. meni je on bas hot...intelektualkama verovatno nije, ali nama sirovima jeste.

Link to comment
upoznao si ih pa si dosao do ovog zakljucka?iz perspektive njegove supruge on je nepoznat lik koji zaradjuje manje od nje.
pa nisam, ali nisi ni ti. dakle tu smo na istomrealno mene marko jaric, narocito sa ovim brcicima, podseca na nekog meksikanca...uvek pomislim "sanco pansa" ili tako nesto...nije mi cudno da je smuvao neku latinoamerikanku :DZapravo, Jaric me uvek podseca na Carsla Bronsona...a on je glumeo neke meksikance po vesternima :D Edited by hazard
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...