Jump to content
IGNORED

Smrt na Filmu


Aleksija

Recommended Posts

"Vec vidjeno" - maestralni Mustafa Nadarevic nasekira Batu Paskaljevica, istranzira macem Mandu i na kraju u tus kabini zadavi Anicu Dobru, uprkos pandurima koji ga besomucno lupaju pendrekom po glavi. Jezivo realno, kao klinac sam se zato plasio celavih ljudi sa tom "Nikola Simic" frizurom.

Link to comment
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aleksija

    9

  • Indy

    7

  • 3opge

    6

  • korindjar

    4

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...

veceras bilo na televiziji, pa sam se opet isplakala - kad slobodan aligrudic umire u doli bel."Kol'ko kažeš, Dino? Četiri milijarde? Mene ne računaj."kakav je to glumac bio.

Link to comment

Slazem se sa onima koji su pomenuli Rutgera Hauera u Blade Runneru i dodajem:- The Untouchables - Al Capone (De Niro) posle relativno mirnog govora uzima bejzbolku i na smrt prebija jednog od svojih henchmena koji nije izvrsio zadatak;- Monty Python and the Meaning of Life - Arthur Jarrett (Graham Chapman) oteran u sopstveni grob (bukvalno, bio je otvoren) bezeci od povece grupe golih devojaka;- The Green Mile - Uzasna smrt Dela (Michael Jeter) prouzrokovana cistom zlobom zatvorskog cuvara;edit: I Strangelove, naravno.slim-pickens_riding-the-bomb_enh-lores.jpg

Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 years later...
Može jedna najgora scena umiranja? Kad gine Boromir u Kralju prstena. Te hoće, te neće, ah, oh, eh, pa se uhvati one strijele, pa druge, pa sedme, pa poglea onako značajno, pa malo duže tako, pa kao poklekne, tetura, pa ajde više jebote!
:D ... Son Bin, majstor teatralnog umiranja..Harry Hanrahan brings you the many onscreen tragic and dramatic deaths of Sean Bean. There's many of them. You decide which one is the most tragic and dramatic.http://www.youtube.com/watch?v=zEhtsgu6bJg
Link to comment

proklet bio bresonu, pustio sam dosta suza na mouchette. crappy bullying epizoda jednog totalnog underdoga pa katolicka ekstaza (vise-no) dostojanstvene zavrsnice. to je ujedno jedna od najelegantnijih i najtisih, najocekivanijih i najstrasnijih smrti, velicanstveni ples prohujale devican-stvenosti. posle toga me ni samozbrisavanje cele porodice u hanekeovom sedmom kontinentu nije mnogo dotUklo. :Shttp://www.youtube.com/watch?v=NSeIlQHthJI

Link to comment

prva koja je bila i šmekerska, ona belmondova na pešačkom prelazu u parizu, posle dugog teturanja. njegove poslednje reči upućeni džin siberg.odvratnu, kada atila ubija dečaka, prvi put sam video pre par meseci. trebalo mi je 30 godina da prelomim. film mi je ogadilo i izbrisalo iz interesovanja svojevremeno prepričavanje te scene. samo savršen glumac je mogao da odigra atilu u toj sceni.i ona na kraju menclovih "strogo kontrolisanih vozova".

Link to comment

^^ to je milky way valjdakad rade markovic u valteru ode na bascarsiju i kaze fasisti koji ga pita gde je valter, "nosim ti poruku od njega.. za tebe i mene poslednju"i kad ubiju moljca, a onaj kaze "pa ti ubi dete iso"i "poginuo puskar"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...