Jump to content
IGNORED

Kuhinje, incorporated


Аврам Гојић

Recommended Posts

nasao, logicno stvar se zove kitchen glass backsplash:)Glass%20DK&B.JPGapp_backsplash_1.jpguopste ne mora da se stavlja preko cele kuhinje. ovi moji uopste nemaju plocice u kuhinji, nego samo ovaj stakleni backsplash iza sporeta i iza sudopere i izgleda vrlo dojajno.

Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    22

  • Аврам Гојић

    21

  • Isis

    15

  • msmodesty

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

staklo je nesto sire od sporeta i nalazi se na zidu iza/iznad sporeta. mozes da prskas do prekosutra po tome, na kraju samo obrises. sto bi teoretski trebalo da se radi i sa plocicama, sem sto 99% plocica na duze staze bude skenjano. nemam sliku nazalost ali verujem da ovo sto sam video nije nikakva specijalna stvar.
I mene to zaintrigiralo kolike debljine bi to trebalo biti?Nego mislio sam na staklo u ovoj "drvenoj" kuhinji od vasudeva-e
Link to comment
I mene to zaintrigiralo kolike debljine bi to trebalo biti?Nego mislio sam na staklo u ovoj "drvenoj" kuhinji od vasudeva-e
Ma nema stakla, nego se Gayya nadovezao na raniju pricu
Link to comment
  • 4 months later...

cime se najbolje odrzava granitna radna ploca?i sta je najbolje za skidanje jedne specene mrlje na dnu rerne koju sam pokusavala da skinem brefom (valjda je bref ili tako nesto) specijalizovanim bas za rerne. pomagajte, pre nego sto uzmem smirglu :Di sta je najbolje za pranje zidnih granitnih plocica oko sporeta?

Link to comment

ja igrom slucaja dobio neku zabarsku speciju..zove se daxal ili daxel sgrassatore..to skida sve zivo, ne znam kakvo je cudo unutra ali ne postoji mrlja kuhinjska, ona iz kupatila, sa stakla, keramike itd, manja ili veca koja ne moze da se skine.tacnije dexal lo sgrassatore

Edited by beeva
Link to comment

za granit postoje specijalna sredstva, treba biti jako pazljiv. posto ti je kuhinja, koliko se secam, nova, ja bih se bar prosetao do nekog kamenoresca i tamo pitao za savet. idealno bi bilo da pronadjes neki servis za ciscenje mermera i granita koji garantuje rezultat, ali nemam pojma postoji li to tamo...

Link to comment

pitala sam ja al dobijala oprecna misljenja i preporuceno mi je neko italijansko sredstvo za odrzavanje granita, al mi se cini da je radna ploca postala svetlija, pa sam htela da vidim sta drugi koriste.

Link to comment
nasao, logicno stvar se zove kitchen glass backsplash:)Glass%20DK&B.JPGapp_backsplash_1.jpguopste ne mora da se stavlja preko cele kuhinje. ovi moji uopste nemaju plocice u kuhinji, nego samo ovaj stakleni backsplash iza sporeta i iza sudopere i izgleda vrlo dojajno.
mi imamo linoleum na tom zidu,neki blesavi narandzasto-sivi,izgleda kao plochiceposhto je zid izolovan iznutra pa nije bilo ok lepiti teshke plochice na tu izolaciju a i sasvim je ok varijanta,trpi sva sredstva za odmashcivanje i stafmada je ova hajho i hajtek varijanta vrhunska,nije da nije.
Link to comment
  • 11 months later...

dopizdele mi majstorije domacih stolara i fensi proizvodi za metroseksualce, tako da sam nakon 6 godina izbacio polutrulu radnu plocu sa pozutelom blanco sudoperom od silgranita i kompletno istrulelim elementim ispod nje, koji je btw drugi koji sam instalirao u ovom periodu (sa istim rezultatom).umesto toga svemirski profi randa ploca/element/polica od inoksa, sa integrisanom sudoperom - vredne ruke borcanskih zavarivaca ga napravise po meri kao za pravi ugostiteljski objekat. ne smem da kacim slike ovde u strahu od lopova, izgleda kao privatno vlasnistvo gordona remzija.

Edited by gazza1
Link to comment

Моја је кухиња толико добра да не смем ни да је опишем из страха да ће онда Газа да постује слику своје кухиње што ће да намами лопове код њега где ће их обрлатити да у заједничком злочиначком подухвату покраду моју кухињу да би је у деловима покачили по зидовима својих кухиње све урамљујући фронтове рамовима са париског бувљака. Кухињска мафија није за шалу.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...