Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Citam na tviteru da kada je sef policije ulazio u predsednicku palatu obratio mu se ovaj pobunjeni general (jos na slobodi) i trazio da predje na njegovu stranu jer ima "podrsku iz inostranstva". Pominjao je pre toga jednu prognanu politicarku blisku USA. Tako da deluje da znamo ko stoji iza ovoga...

Link to comment
On 27. 6. 2024. at 17:44, Tutankamon said:

Citam na tviteru da kada je sef policije ulazio u predsednicku palatu obratio mu se ovaj pobunjeni general (jos na slobodi) i trazio da predje na njegovu stranu jer ima "podrsku iz inostranstva". Pominjao je pre toga jednu prognanu politicarku blisku USA. Tako da deluje da znamo ko stoji iza ovoga...

:ilija:

Da je imao podrsku USA, ne verujem da bi ovako traljavo bilo odradjeno. Hej, zavisi od podrske sefa policije (BTW, kako je to policija jaca od vojske - mada jasno je da ni podrsku cele vojske nije imao), a ne ugovori to pred puc, neg nakon pocetka.

Link to comment
40 minutes ago, Spooky said:

:ilija:

Da je imao podrsku USA, ne verujem da bi ovako traljavo bilo odradjeno.

:ajde:

 

Quote

Hej, zavisi od podrske sefa policije (BTW, kako je to policija jaca od vojske - mada jasno je da ni podrsku cele vojske nije imao), a ne ugovori to pred puc, neg nakon pocetka.

Spuki briljira... :D 

Obaska sto je recimo i na primer, u Srbiji, jos od Slobodana, policija jaca od vojske... :D 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, namenski said:

Obaska sto je recimo i na primer, u Srbiji, jos od Slobodana, policija jaca od vojske... :D 

:rolf:

 

Jesi ti svestan sta jedan avion, helikopter, par tenkova mogu da odrade protiv policije.

 

Nije džaba pred peti oktobar dogovoreno neuplitanje vojske (sa Pavkovicem, ako se ne varam + sa JSO), a kad je bila pobuna JSO isto vojska nije htela da se meša tj. Koštunica im nije hteo narediti....

Link to comment

Ovoga je policija i uhapsila...kazem, pratio sam na tviteru, mozda nije sef policije nego ministar...cudan puc, upali sa 6 transportera u predsednicku palatu pa se onda u hodnicima raspravljali itd. Predsednik lagano okupio svoj kabinet tu...komandanti avijacije i mornarice su podrzali puc pa su i oni uhapseni...

Link to comment
9 minutes ago, Spooky said:

:rolf:

 

Jesi ti svestan sta jedan avion, helikopter, par tenkova mogu da odrade protiv policije.

 

Nije džaba pred peti oktobar dogovoreno neuplitanje vojske (sa Pavkovicem, ako se ne varam + sa JSO), a kad je bila pobuna JSO isto vojska nije htela da se meša tj. Koštunica im nije hteo narediti....

Nisam.

Spooky, meni si ti beskrajno zabavan, ali da tracim vreme s tobom bulaznjenjima na temu jesam li svestan sta 1 avion, helikopter, par tenkova mogu da urade protiv policije - sorry, zaista nemam zivaca...

Nisi, prosto, sagovornik na te i slicne teme, jebiga...

 

Uzivaj ti meni, sve si u pravu... :) 

 

Ne odgovarati na ovaj post

Link to comment
2 minutes ago, namenski said:

Nisam.

Spooky, meni si ti beskrajno zabavan, ali da tracim vreme s tobom bulaznjenjima na temu jesam li svestan sta 1 avion, helikopter, par tenkova mogu da urade protiv policije - sorry, zaista nemam zivaca...

Nisi, prosto, sagovornik na te i slicne teme, jebiga...

 

Uzivaj ti meni, sve si u pravu... :) 

 

Ne odgovarati na ovaj post

Gotovo svaki reply meni (a bilo ih je dosta) mi odgovaraš na ovaj način, pokušavaš da pobediš u raspravi nametanjem nekakvog autoriteta gde si ti kao neki mudrac, a ja neki neobrazovani glupi jadnik, pa nikad i ne koristiš argumente i činjenice, već me samo poklapaš kako bulaznim, kako nemam pojma, nisam ti na nivou.

 

O mudri @namenski, izvini sto ti trošim tvoje dragoceno vreme. Ali si prosto u krivu, i ničime nisi dokazao da nisi.

Link to comment
1 minute ago, Spooky said:

Gotovo svaki reply meni (a bilo ih je dosta) mi odgovaraš na ovaj način, pokušavaš da pobediš u raspravi nametanjem nekakvog autoriteta gde si ti kao neki mudrac, a ja neki neobrazovani glupi jadnik, pa nikad i ne koristiš argumente i činjenice, već me samo poklapaš kako bulaznim, kako nemam pojma, nisam ti na nivou.

 

O mudri @namenski, izvini sto ti trošim tvoje dragoceno vreme. Ali si prosto u krivu, i ničime nisi dokazao da nisi.

Sve 5... :fantom:

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...