Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

9 hours ago, halloween said:

Imajuci u vidu da je 6 godina bila skladistena u luci, moze da se dogodi da je rec ne o opasnoj materiji namenjenoj za dalju obradu, vec o opasnom otpadu, koji je deponovan u luci za veliki novac uz znanje drzavnih struktura, a pre svega bezbednosnih. Takodje, imajuci u vidu da odavno nisam proctala veċi broj inostranih " tacki vezivanja", moguće je i da otpad potiče iz više država. 

 

 

... tesko da su odlucili da ga uskladiste bas u srcu ekonomije Bejruta. Mislim, onolika pustinja.

Link to comment
Ko zna ruski ima ovde kratak komentar bivšeg kapetana broda. Pojma nije imao šta nose, kaže
Tj imao je pojma šta je vozio ali nije znao da je mogao ovo da napravi? Da je znao, ne bi ga ni prevozio možda... Kaže mogli su Libijci prosuti to sve po zemlji i nikom ništa već kad su ga zaplenili, bilo bi bolje za sve ali zašto to nisu uradili kad su znali da je opasno skladištenje on to ne zna. Birokratska zavrzlama sa tragičnim krajem.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, mlatko said:

Tj imao je pojma šta je vozio ali nije znao da je mogao ovo da napravi? Da je znao, ne bi ga ni prevozio možda... Kaže mogli su Libijci prosuti to sve po zemlji i nikom ništa već kad su ga zaplenili, bilo bi bolje za sve ali zašto to nisu uradili kad su znali da je opasno skladištenje on to ne zna. Birokratska zavrzlama sa tragičnim krajem.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Tovar je zavrsio u Libanu, a ne u Libiji. Liban je mala primorsko-planinska zemlja, manja od Crne Gore i nema pustinju pogodnu za odlaganje kojekakvog otpada. Libija je ogromna zemlja, naseljena samo u priobalnom podrucju koja ima ogromno prostranstvo nenastanjene Sahare.

Link to comment

Libajci? svejedno, da su prosuli đubrivo u more napravili bi manje štete a o žrtvama da ne govorimo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sviđa mi se parola demonstracija: "Obesite ih!" :blush:

 

Ne znam zašto je Al Jazeera prestala sa prenosom u 15:28GMT, pretposlednja objava kaže: 

"15:01 GMT - Group of protesters take over Lebanese foreign ministry 

 

A group of protesters led by retired Lebanese army officers stormed the foreign ministry in central Beirut and declared it the "headquarters of the revolution".     

The demonstrators also burned a portrait of President Michel Aoun.

 

"We are staying here. We call on the Lebanese people to occupy all the ministries," one demonstrator said on a megaphone.

 

The takeover, which was aired live on local TV, happened as most of the security forces' attention was focused on a tense demonstration against the ruling elite a few hundred metres down the road."

 

spacer.png

 

Edited by TdEII
link
  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...