Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Hoće veliki saveznik Katara, prodavac naotružanja i vlasnik onolike baze da zaštiti poredak na bliskom istoku?

 

Ili, ovo nije Kuvajt, ko ih jebe što su saveznici, neka ih rasparčaju?

 

Dobra je to poruka ostalim malim saveznicima... Odlična... :fantom:

 

Dobio si odgovor.

 

Mada, pošto je Tramp u pitanju nije isključena totalna diskonekcija njega od neke spoljne politike koje bi SAD trebalo da vodi. Ko to više zna. Ja sam više očekivao viđenije republikance da zauzimaju stranu SA od Trampa lično. Danas je počela kampanja za Raku koja se suštinski vodi iz Katara, teške budale. 

 

Sa druge strane ako bi random republikanac bio predsednik i zauzimao stav kakav ima prema Iranu ovo bi bio logičan nastavak. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ako će sve to da rezultira oduzimanjem mundijala 2022 ovoj nazovi državi kao i prekidom globalnog trovanja njihove nacionalne terorističke tv mreže, onda - aferim, puna podrška Saudima!

Edited by dillinger
Link to comment

Ako će sve to da rezultira oduzimanjem mundijala 2022 ovoj nazovi državi kao i prekidom globalnog trovanja njihove nacionalne terorističke tv mreže, onda - aferim, puna podrška Saudima!

Da dodam na to da moze da se oduzme i mundijal 2018 jednoj nazovi drzavi i prekine globalno trovanje njihovih teroristickih TV mreza.

 

:D

Edited by Eraserhead
Link to comment

Da dodam na to da moze da se oduzme i mundijal 2018 jednoj nazovi drzavi i prekine globalno trovanje njihovih teroristickih TV mreza.

 

:D

 

Izgubili su Ameri tu trku ali njihov je mundijal 2026. ne brini mada i ovaj 2022. sve izgleda bliži

 

:D

Link to comment

Da dodam na to da moze da se oduzme i mundijal 2018 jednoj nazovi drzavi i prekine globalno trovanje njihovih teroristickih TV mreza.

 

:D

 

Ej pazi kad sam znao čim sam video tvoj avatar ispod, da si našao način da izjednačiš 1 Rusiju sa ovim nebitnim ostrvcetom sa milion expata i jednom robovlasničkom familijom.

 

Samo nek se robovi izvuku i vrate kućama, koga briga za jbeni Katar, što ti je stalo?

Link to comment

Ej pazi kad sam znao čim sam video tvoj avatar ispod, da si našao način da izjednačiš 1 Rusiju sa ovim nebitnim ostrvcetom sa milion expata i jednom robovlasničkom familijom.

 

Samo nek se robovi izvuku i vrate kućama, koga briga za jbeni Katar, što ti je stalo?

 

Ma nije mi stalo. Zabole me. Nego mi zgodno doslo.

Link to comment

Zapravo sad kad razmislim ja i nisam siguran da ovi njegovi tvitovi znace da je on iza ovoga. On je mentalno obolela osoba koja ima potrebu da u svakoj situaciji ostavlja utisak da je vazan pa je mozda tako i ovog puta video priliku da tvitne.

Link to comment
×
×
  • Create New...